SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl siła +wydolnosc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1581
Witam
mam 17 lat 174 cm 70 kg masy i tak z 68 czystych miesni.
cwicze od dwoch lat zarlem juz reactor 3 treca i parenascie kapsow mono :P.

Trening moj jest taki siła + masa 12-3 powtorzen jedynie podciaganie pompki i pompki na poreczach robie na max powtorzen bo to konkurencje na zawodach. Do tego duzo biegania i sportu
Czyli cele - siła + wydolnosc ogolna TROCHE czystej masy nie zawadzi jakie suple proponujecie ? tak do 300-350 zl.
myslalem nad cell pumpem + jablko albo nitrobolon + jablko a moze cos inngo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1581
Jasne ze to podtrzymam nie jestem taki pusty jak moglem sprawic wrazenie 2 lata juz na ta silke smigam :P .
Zrobie 2 tyg lekki trening a moze przez tydzien w ogole moze hmb zakupie i bialko na pewno dla uzupelnienia diety.
Albo co innego na podtrzymanie lepiej zamiast hmb? pociagnac dalej zma ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24015
70 kg masy i tak z 68 czystych miesni.
To ty jestes kozak

Niebój sięZyciaUwierz ze zycie jestWarte tego aby jePrzeżyć a twojaWiara cię w tymUmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373

suple oparte na argininie na wydolnosc

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1581
dzieki chlopaki bardzo mi pomogliscie wlasnie tego sie spodziewalem bo najwiekszym forum sportowym.
A tak jestem lekki bo nie moge byc ciezszy trenuje siate i nie chce byc wiekszym ale mowie z 3 kg czystej masy bym jeszcze chcial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1581
A wydolnosc przy okazji ale zalezy mi tez na sile i malym przyroscie masy czytaj ze zrozumieniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
człowieku co ty bredzisz poczytaj se pierw forum 68 kg miesni a gdzie kości woda tłuszcz skóra włosy paznokcie o czym ty prawisz tutaj
Musisz Wygladać jak Pierś Gołębia Pocztowego

Kup Se jabłczan kreatyny np. TCM z Olimpa do tego BCAA też Olimpa (bierz przed treningiem)

więcej białka w diecie

A mase jak chcesz zrobic to musisz przytyc nie tylko miesniami


I poczytaj se uzyj WySzuKiwArKi

https://www.sfd.pl/search.asp

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-10-02 17:56:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1581
no jeden co cos doradzil THX
a tak 68 ale w mam 173 wzrostu krotkie rece itp przy ktorym kolwiek z moich roowiesnikow tego wzrostu = 60 kg to wygladam przynajmniej normalnie a nie chce byc karkiem i miec 42 w lapie po prostu chodz wcale nie uwazam tego za brzydkie czy cos:D ale takie mam otoczenie a do skonczenia 18 takze czuwajaca mamuske.. ktora jak urosne to mi urwie jaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Aj stary współczuje ci bo ja mam prawie tak samo... Starsi robią wszystko żebym nie chodził na siłkę, buntują się przy diecie, po prostu wszystko żebym nie uprawiał żadnego sportu "bo w tym wieku trzeba się uczyć!", "żaden sport ci chleba nie da!", ale walczę z tym i jakoś ich przyzwyczajam do tego No ale jak ty chcesz zrobić siłę bez masy? Choćbyś na uszach skakał to przy wzroście siły zawsze jest jakiś skok masy. No i przy wadze 70 kilo to niestety nie jest możliwe mieć 68 kilo mięcha, bo pamiętaj że masz tkankę tłuszczową(minimum 7%) i organy wewnętrzne(no chyba że nerka to mięsień:P), oraz szkielet(który waży bardzo dużo).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1581
ehh zle sie wyrazilem przecierz nie twierdze ze mam 68 kg miesnie nie liczac organow itp ^^
przyjmij do wiadomosci ze sa tacy ludzie co chodza na silke i waza np 65 kg jka moj kumpel uprawiajacy wspinaczke wazy 65 cisnie moze 100, moze to
nieduzo ale za to podciaga sie 80 razy 0o co mi sie wydaje duzo i wlasnie takie cos bym chcial a nie byc duzym silnym i cisnac grubo ponad 100.
Ale przekonaliscie mnie ze masy jeszcze trzeba nabrac
zamowilem 2 x cell pump 450 gram bcaa MC olimpa zma witaminy olimpa i do tego jakies wpc znajde.
Jesli bede do tego biegal dodatkowo to moge zwiekszyc wydolnosc jednoczesnie zwiekszjac mase i sile? Oczywiscie doloze weglowodanow

A ze starymi to jest lipa w **** ale jak przyjdzie to raczej nie wyrzuca zreszta az tak zle nie jest jak u ciebie ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
No mi też raz chcieli suple wywalić No ale niezły zapas kupiłeś. Trochę od tego na pewno urośniesz, ale suple zazwyczaj mają to do siebie że mogą być nietrwałe, czyli dopóki bierzesz suple będziesz miał więcej siły, ale jak przestaniesz to spadnie ci znowu jeśli nie utrwalisz tego na siłowni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje pomocy :)

Następny temat

Zestaw na siłe plz

WHEY premium