SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witaminy i mineraly + zma

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
Czy ciągła suplementacja suplementami vitamin plus z Olimpa oraz ZMA jest ok?
Nie będzie nadmiaru np. Cynku..?
W ZMA nie chodzi mi o teścia tylko o magnez głownie.
Dawkowanie wg zaleceń producenta.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jesli w diecie masz braki witamin to nic sie nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
1 kaps Vita-min plus dziennie jest ok. Dbaj rowniez o warzywa. Nie bedzie nadmiaru, spokojnie :)

ZMA - ok. 30mg cynku i ok. 500mg magnezu / dziennie. tyle jest w standardowej porcji. nie wiemy jakiej firmy masz. spozywaj przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
ZMA rożne biorę, generalnie najtańsze ale z dawkami cynku i magnezu po 30 i 450 mg na porcje.

Warzywa jem ;)

Skoro nie będzie za dużo to ok. Dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
jak chodzi ci o magnez to kup solo jakis

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Przede wszystkim taniej wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
czy ja wiem.. ? sam magnez też sporo kosztuje, bo w 1 kapsie są bardzo małe ilości magnezu, a są opinie że zma trochę lepiej działa, szczególnie jeśli chodzi o głębszy sen.

https://sklep.sfd.pl/Tested_Nutrition_Tested_ZMA-opis26437.html

na pewno nie będzie problemów z tym cynkiem, to daje w sumie 40mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Tested ZMA - obecnei chyba najpopularniejsze. jakosc/cena poki co nie do pobicia :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
dlatego dałem tego linka, bo wychodzi bardzo tanio, nawet nie wiem czy nie taniej niż magnez solo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
chyba najtaniej
ale jak ktos nie potrzebuje cynku to wiesz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Rób jak uważasz, wybrałeś akurat dobre zma i ja bym brał je zamiast magnezu solo.

Mi się akurat nie opłaca brać jednorazowo testeda, bo jeśli bym go miał zamówić to zapłacił bym 45zł z przesyłką, a taniej wyjdzie mi zrobienie tanszego- aptecznego zma na miejscu. Ew. przy zamówieniach bym go brał.

Suplementacja cynkiem powyżej 50mg dziennie przez długi okres może mieć swoje skutki uboczne, aczkolwiek jeśli mało masz go w diecie możesz zarzucić w suplemencie.

Albo tak jak np. Tomek napisał, jeśli komuś nie potrzebny cynk to po co?

Zmieniony przez - EmLow w dniu 2011-09-09 15:57:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialko a kreatyna

Następny temat

mono + jabczan rozpiska

WHEY premium