SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl pod ZAWODY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Cwiczenia, jedzenie i gen. Ja zaczalem machac hantlami 3kg, podciagac sie na drazku, robic pompki i brzuszki w wieku 11-12 lat. I robilem po kilkaset powtorzen niemal codziennie, oprocz weekendow przez jakies 2 lata. Cwiczylem bezsensownie, na pewno bylem mega przetrenowany, ale chyba miesnie przyzwyczaily sie do takiego wysilku. Mysle ze jakbym cwiczyl wtedy przez te 2 czy 3 lata 3x w tyg z normalna liczba powtorzen a nie po kilkaset to mialbym jeszcze lepsze efekty niz mialem. W wieku 13-14 lat pamietam mialem 38 w lapie, 76kg wagi przy wtedy 174cm i krate na brzuchu. Od 14-15 roku zycia zaczalem cwiczyc na silce (z przerwami wiadomo, pol roku cwiczen np, potem 3 miesiace nic i taka przeplatanka zwykle). Teraz natomiast cwicze 2,5 roku non stop, z czego 1,5 roku on z malymi przerwami.

Co do nUK to lydy sa bdb, wrecz mega a uda srednie. Ale zajmiemy sie nimi porzadnie po treningu prio plecow.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-09-20 19:46:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
lepiej spytać co nie szło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
lepiej spytać co nie szło

OCB?

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-09-20 19:44:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
wlasnie mi sie wydaje że Nacjol jest przykładem że w zasadzie sam testosteron wumiarkowanych dawkach wystarcza żeby zbudować konkret sylwetkę, mam racje że bazujesz głownie na tesciu?

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
pisał wiele razy swoje cykle,szło dużo różnych środków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Przez poltora roku bralem: tescie wiadomo praktycznie non stop, 1 raz deke, 1 raz npp, 2 razy wino, 5 razy mete, 1 raz antka, 1 raz oxe, 1 raz tren i 2 razy masteron. Nie bralem jeszcze: bolda, tury, trenu e, halo z tych bardziej popularnych. Czyli tak duzo wcale tego nie bylo.

Ogolnie zawsze leci tesc plus zwykle 2 inne srodki, nigdy raczej 3 srodkow naraz nie bralem. Jak konczylem np tesc meta npp wchodzilem na tren z masterem, tesc wiadomo zostawal.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-09-20 21:49:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
no wiesz nacjol dla typowego koksika ktory leci raz na rok 12 tyg cykl to co ty leciales jest duzo, a smakosze powiedza ze raczej sredniokwestia punktu widzenia

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Dlatego pisze, ze wcale nie tak duzo, czyli jak napisales: srednio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34643
Nie mogę czytać takich relacji bo mam zamiar w końcu zejść na off chociaż do końca roku heh a czytając mam ochotę tylko się zmostkowac ,zmienić witaminy i polecieć kolejny rok :D... Wielki plus odemnie Nacjol, więcej takich relacji Albo lepiej nie bo nigdy nie zejdę z bombki=D. Pozdrawiam...powodzenia
...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Nie chwalilem sie ale zrobilem badania (poki co aspat, alat, bilirubina i morflogia) i wyszly super.

Dodam, ze badanie bylo robione w srode, czyli 9 dzien mety 30mg i okolo 2,5 tyg po mixie i tygodniu ponad po npp (dawka jak na 1 stronie leci).

Aspat---> 69
Alat---> 109
Bilirubina---> 6,10
Hematokryt---> 45,5
Hemoglobina---> 15,5
Erytrocyty (czewrone jakby ktos nie wiedzial)---> 5,19
Leukocyty (biale)---> 8,6
Plytki krwi (tromobocyty)---> 205
EOS (zakwaszenie organizmu ten wskaznik okresla)---> 2,0
Zasadowosc---> 0,1

Norm musicie poszukac na necie jak jestescie ciekawi, ale jedynie aspat/alat poza norma.

Wskazniki watrobowe skoczyly, ale niewiele, ostatnio na cyklu rok temu jak robilem to oba mialem jakos 120 jeden i 150 drugi. Teraz tez pewnie skocza, ale mysle ze nie wiecej niz do 200, co jest jeszcze w miare bezpieczne dla watroby (powyzej 800-1000 te wskazniki moga oznaczac juz powazne uszkodzenie watroby).

Zdziwil mnie i to pozytywnie natomiast hematorkryt. Myslalem ze koksujac kazdy ma go na poziomie 50-51, a powyzej 52 jest juz podobno niebezpieczny dla zdrowia i zycia. A tu u mnie 45,5, super.

Pozytywnie zaskoczyl mnie rowniez EOS (eozynofile- kwasochlonne), ktory mam jedynie 2%, podczas gdy zasadowosc 0,1%. Kiedys mialem zawsze 3 wiecej ten EOS, zwykle kolo 5-6, a teraz 2. Ciesze sie bo jem malo warzyw i owocow a mimo wszystko nie mam zakwaszonego organizmu. Jednak od 3-4 dni do przynajmniej 3 posilkow dodaje porcje warzyw. Tak ze kwasowosc moze jeszcze spadnie.

Nastepne badania zrobie tydzien-dwa po cyklu mety i oprocz aspatu i alatu zrobie: trojglicerydy, lipidy, cholesterol, tarczyce i moze progesteron/estrogen. Tescia mysle nie ma sensu, wiadomo jaki bedzie wynik hehe, szkoda kasy.

Co do suplementacji i profilaktyki nie pisalem jeszcze ale leci tak:

-magnez chelat 1x dziennie 1tabs

-aspargin po 1 tabsie 2 x dziennie (rano i wieczorem wiadomo)

-witaminy i mineraly 2 x dziennie (rano i wieczorem)

-wit C. 1000mg 2x dziennie (jak wiekszosc wiatmin i mineralow lepiej brac na w miare pusty zoladek to witamine C bierze sie po posilkach- taka ciekawostka jakby ktos nie wiedzial)

-esseliv 3x2 kapsy

-ostropest mielony (sylimaryna) 3-4 x dziennie po lyzeczce

Musze dokupic cynk i chyba wiecej mi nie trzeba nic.

Co byscie jeszcze ewentualnie dodali? Moze wit. D i/lub E?
Koenzymu Q-10 czy omega-3 w kapsulkach nie kupuje, sporo oleju lnianego/oliwy z oliwek pije. Koenzym drogi, juz wystarczajaco duzo wydatkow mam. Tu dycha tam dwie i nagle 2 stow nie ma, zreszta wiecie pewnie jak to jest.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-09-22 16:54:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tri trenbolone 150 firmy B. Dragon - JAKI KOLOR

Następny temat

jak odblokowac sie...

WHEY premium