SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl pod ZAWODY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Przy bicepsach tyłem nogi węziej bedą się wydawały na wiekszę, łokcie wyżej tak by kat miedzy ręką a tułowiem był trochę większy niż prosty, a tym masz mniejszy i rozciągnij łopatki bo są ściągnięte, nie zapomnij odchylać lub pochylać w stornę sędziów. Lepiej zacznij juz codziennie trenować pozing wszystkie obowiązkowe, lecisz ko kolei wszystkie obowiązkowe, a miedzy każdą stajesz w line up. Jak na zawoadach bedzie duzo zawodników i wezmą Cie np do 3-4 porownań pod rząd to mozesz nie dotrwać do końca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3892
Nacjol jestes ekto czy mi sie wydaje

ON :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
chyba ci sie wydaje...

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Sory ze cie oceniam ale widze ze masz male pojecie o BB i saa, czytalem ostatnio w polskich realiach jakie antki polecasz. Na typach budowy tez srednio sie znasz widze.

Mysle ze jestem mezo/endo, duzo bardziej w strone mezo. Kiedys myslalem ze endo, ale jak zaczalem wdvpcac niezdrowe rzeczy i nic masy tluszczowej nawet nie poszlo to wiem ze bardziej mezo. Znowu wiele osob uwaza ze nie ma czegos takiego jak typy budowy do konca, im wiecej masz miesnia na sobie tym na wiecej mozesz sobie pozwolic.

Odkrylem chyba po czesci co (oprocz dobrego genu) wplywa u mnie na nielapanie fatu mimo czesto wdvpcania fastfoodow i slodyczy. Chodzi o tetno spoczynkowe ktore wynosi ~100 uderzen/minute plus minus 10, czyli tak jakbym non stop lekkie aero robil. Z kumplem gadalem to mowil ze im wyzsze ma tym lepiej wyglada. Jednak znowu kondycja spada. Ja znowu poprawilem kondycje odkad rzucilem fajki jakis miesiac temu.
Co do cisnienia to ciekawe bo jest niskie, zawsze mialem niskie, 110/60 okolo, teraz max 130/80.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Nacjol mowisz o mnie?

A swoja droga, powiedz mi jakiego labu srodki przybijasz glownie, przeczytalem caly temat kiedys, ale nie zabardzo znalazlem odpowiedz, nie wiem czy gdzies tam mi PMP nie smignelo, racje mam?
A co do lapania fatu jest jak mowisz im masz go mniej, tym wiecej sobie mozna pozwolic.

Tak przy okazji, moglbys napisac jak teraz dietka wyglada? Zadowolony jestes czy cos zmieniales? Wlasnie zastanawiam sie czy teraz na masie uderzyc LC z nadwyzka kcal czy moze CC, ale nie wiem zabardzo.

Pozdro, i rosnij.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2012-10-20 15:57:25

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2012-10-20 15:57:46

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
O koksiku pisalem. Srodki PMP, pisane bylo.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-10-20 19:53:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Dzieks

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Fotki sprzed wczoraj, wasze ulubione, do lustra, starym aparatem. Mam zdjecia nUK na telefonie ktore panna robila mi dobrym aparatem ale po zrzuceniu przez bluetooth na moj telefon komp ich nie widzi a ona nie ma kabla do swojego. Ale te nogi nie wygladaja zle, wrecz powiedzialbym dobrze. Plecy sie sporo poprawily, tydzien temu bylem u mentora i mowil ze jest ok, jedynie tyl barkow oprocz nog troche odstaje.
Nogi tez nie sa zle, ale lepiej miec duze niz male.

Obecnie zmienilem trening na 3x w tyg nogi i 2 dni w tyg reszta ciala lekko. Do diety doszlo 5-10g tluszczy, czyli zamiast 15g leci 20-25g.


Trening:

pon-sr-pt: NOGI

dwuglowe:
-uginanie podudzi lezac 4x10-12
-uginanie podudzi stojac 4x10-12

4glowe:
-przysiad 4x10-12
-prostowanie nog na maszynie 4x10-12
-suwnica 4x10-12

Wtorek:

Plecy 4 cwiczenia plus klata 3 cwwiczenia (lekko)

Czwartek:

Barki 4 cwiczenia (bez kapturow), bic tric po 2 cwiczenia (lekko)

Ogolnie (co widac mysle chociaz troche na zdjeciach) jest bdb, pas nie rosnie-86, ale i waga nie rosnie. Mam nadzieje ze przy nogach ruszy chociaz 2-3kg.

Zdjecia w pozach po weekendzie, w tym tygodniu cwiczylem troche napinanie, ale zdjec nie mam zadnych. Beda po weekendzie, z kumpel co sie szykuje bedziemy dzialac, on juz stal na scenie i sporo umie.

Zdjecia:





Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-10-27 12:28:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Znowu sie yebie wklejanie zdjec, dodalem 5 jest jedno. 4 kolejne:







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Grubsza strzelanina kolego... Kozi.

Znowu do przodu.... Chyba:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tri trenbolone 150 firmy B. Dragon - JAKI KOLOR

Następny temat

jak odblokowac sie...

WHEY premium