SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl pod ZAWODY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Beda tez inne, nie emocjonuj sie tak. Dopiero zaczynam wiec wrzucam ogoly. Jutro wrzuce inne, tez juz wczesniej robione, nie do lustra. Reszta w miare uplywu czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34652
to nie jest przypadkiem silownia champion? Co Ty Nacjol robisz teraz w krk? Dlugo tu bedziesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Heheh, zgadles.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34652
bylem tam jakos dwa tyg temu pierwszy raz na chwile... Podobno jedna z pierwszych w krk..mieszkam niedaleko ale cwicze teraz w pure. Daj jakis namiar na siebie to sie zgadamy na jakis trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Pisz na priva. Lubie takie stare mordownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Nacjol tylko zebys się nie zgubil tam w podziemiach...schody na dol są wypasne hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34652
nie wiem jak tu wyslac tego priva..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
kliknij na najcola,pokaze ci sie jego profil po prawej u gory bedzie WYSLIJ WIADOMOSC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34652
wyskakuje mi jego profil ale wyglada to inaczej niz kiedys i nie mam nic u góry typu wyslij wiadomosc.A otwiera sie strona potreningu.pl i jego profil ale wszytsko ukryte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34652
Napisz Nacjol o ktorej bedziesz w poniedz lub wtorek na siłce to podbije i zrobimy jakis trening i pogadamy.Ja mam czas jutro wieczorem lub wtorek kolo 13..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tri trenbolone 150 firmy B. Dragon - JAKI KOLOR

Następny temat

jak odblokowac sie...

WHEY premium