SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl pod ZAWODY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
To co napiszę potraktuj z przymrużeniem oka. Patrząc po tych zdjęciach nogi troszkę odstają od góry i zwróciłbym szczególną uwagę na tył barków oraz kaptury. POza tym to pozazdrościć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45417
no powiem ci ze forma bardzo dobra jak na ten okres przygotowan szczegolnie bieps w tej pozie zabijasz. jednak ogolnie musisz poprawic pozowanie bo masz w h** miesa na sobie ale nie potrafisz tego pokazac dobrze. trenuj intensywnie pozowanie bo to na senie zaprocentuje szczegolnie jezeli chodzi o kontrole gory i nog jednoczesnie. co do diety to mimo ze gena masz super to bym nie podjadal co najwyzej jakis cheat meal w niedziele np. a juz jak ostro ruszysz z dieta to nie podjadaj bo nie bedziesz do konca suchy. ogolnie wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku trzymaj tak dalej i bedzie dobrze.pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Antonio PMP oczywiscie bedzie lecial, nie znam nic pewniejszego z UG jesli chodzi o antka. Po co szukac poza tym jak wiem ze na PMP sie nie zawiode.

100mg na 4 tyg damy od jutra, zobaczymy co i jak.

Dzis tylko 1 jajko czekoladowe z likierem i kawalek placka, ale tylko z tego wzgledu ze wstalem przed 19 i zjadlem dzis tylko 3 posilki. Po calym tygodniu organizm byl tak zmeczony ze spalem jak zabity. Ale pozno tez spac poszedlem, wlasciwie rano.

Poza tym lekko przeziebiony wstalem, od razu zwiekszam wit. C z 1-2 gramow dziennie na 3-4 gramy przez 3-4 dni. Wit. C pamietajcie zeby brac po posilkach, jak wiekszosc wit i mineralow na w miare pusty zoladek sie bierze tak wit C po posilkach.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-11-19 01:09:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Nie lepiej np zwiekszac co tydzien chociazby o te 25mg antka? Bo pmp chyba ma po 25mg tabsy o ile sie nie myle, mysle ze lepiej by tak bylo niz stala dawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Zobaczymy, moze dam w zakresie 75-125mg. Zaczne na pewno 2-3 dni po 75mg, ale potem raczej stala dawka 100-125mg. Robie tak z tego wzgledu ze jak pisalem antka daje sie czesto tuz przed zawodami i nie chce brac teraz duzo zeby potem nie walic kosmicznych dawek. Teraz srednie dawki, potem ewentualnie wieksze jak bedzie potrzeba. Wiecej niz 2-3kg masy nie zrobie i tak. Ale sila i separacja jeszcze sie poprawi. A sila tez wazna, z sily idzie masa.

Przytocze wam co mi kolezka napisal na drugim cyklu o efektach (pierwszy meta solo, teraz po odbloku i 3 miesiecznej przerwie leci enan wino):

hej ogolnie poszlo 6 - 7 kg masy w miesiac , sily podobnie z 7 kg wiecej

w bicepsie z 5 , 6 cm jakos to prawie rowno idzie

troche tak z rzezba cycki mni sie wydaja grube hehe

i mam maly problem bo nie wiem co cwiczyc teraz jak zmienic moze bys cos doradzil zeby efekty byly dobre 7 tygodni jade na jednym wypadalo by zmienic

zeby nie cwiczyc na marne zeby to mialo efekt

jechalem teraz klatka triceps , plecy martwy , barki , nogi biceps,


Taka ciekawostka, gosc po pierwszym cyklu urosl tez w hvj i byl srednio zadowolny, teraz 5-6 cm w lapie mu poszlo i pisze zeby trening zmienic bo na marne moze idzie. To tak w ramach rozluznienia atmosfery. Kumpel moj wiek, cwiczyl pare lat na sucho ale nieregularnie, teraz sie wzial konkretnie. Robi przynajmniej jednak nogi i martwy- oddzielnie jak widac z plecami jednak haha, moze na prostych robi. Teraz jak kazdemu mowie o treningu to mowie: wolne ciezary jak najwiecej i podstawowe cwiczenia: martwy, przysiady, wioslowania, wyciskania na klate/barki, reszta jako dodatki. Tak w ogole za tydzien sie bede z nim widzial, bo jak mu 5-6cm w lapie poszlo to ma z 43-46cm juz, nie wiem ile po tej mecie mu zostalo. Albo sciemnia albo go zalalo w hvj.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-11-19 08:53:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Brakuje w nogach głowy bocznej mięśnia czworogłowego, wyprosty z palcami skierowanymi do środka, przysiady nogi trochę węziej niż barki i stopy równolegle, wypych i hack przysiady stopy razem złączone, radził bym teraz na tym się skupić bo nad kolanami wygląda z boku jakby Ci mięśnie się pozrywały i do góry uciekły. Tyle ile jesz kcali ze smieci daj tyle samo wiecej wegli złożonych w diecie i bedzie dobrze.
Jest takie powiedzenie w kulturystyce jak nie umiesz dobrze napiąć mięśni to nie umiesz ich też dobrze trenować. Zacznij dużo nad tym pracować wyrobisz sobie lepsze czucie w mięśniach przez co nie będziesz musiał tyle razy trenować grupy danej w tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Dzieki, twoje jak i Seba opinie zawsze sa dla mnie bardzo istotne, bo naprawde znacie sie na rzeczy (nie mowie ze inni wcale sie nie znaja) nie tylko w teorii.

A z tym antkiem 75-125mg na 4tyg dobry pomysl?

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-11-19 09:12:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
antek daj ze 100-150mg bedzie dobrze, tylko na nim unikaj fast foodów, słydyczy, nie chodzi o oto że podleje mocniej tylko bardzo wysoko wtedy pójdzie do góry alat i aspat szczególnie jak bedzą się znajdowały tłuszcze trans, oraz cholesterol i lipidy.
A i jeszcze jedna rada, kup sobie wafle ryżowe i jak bedzie Cię brała chęć na podjadanie czegoś miedzy posiłkami to zapchaj się waflami i zapij wodą.

Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2012-11-19 10:08:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nacjol Darka rady to w ramkę i na ścianę bo przydadzą się napewno

co do orali na cyklu to napawde wątroba ma dużo lżej jak jemy czysto przy 70mg wina żadnych problemów żołądkowych, zgagi nic a kiedys 30mg tego samego winka mi poryło bebechy ale jadło się śmieci co dzień

pozowanie ciężka sprawa co innego przed lusterkiem do zdjecia a co innego na scenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Dzieki Barano, wszelkie sugestie i rady mile widziane. Sogi nie wchodza. Chociaz wiem, ze wiekszosc nie pisze na sfd dla sogUF (na pewno jest jakis procent takich osob).

Barano, jak sie uczyles pozowania? Na pewno jak sam to do lustra, jak z kims to ci mowil czy dobrze czy zle, mam racje? Oba sposoby sa konieczne przy nauce, czyli samemu do lustra i z kims bez lustra, tak? Czy moze samemu do lustra, potem z kims bez lustra i potem samemu bez lustra a dla sprawdzenia znowu z kims kto oceni bez lusta? Pomieszalem, ale wiecie ocb.

Seb, Darek i reszta co miala do czynienia z pozowaniem lub wie cos- jak jest wasze zdanie nt temat? Poradzcie cos panowie. Dzieki wielkie z gory.


Kurde, z tym antkiem to podobno w ogole najlepiej dac minimalna ilosc tluszczu, a ja mam 20g tluszczy na posilek, czyli 120g lacznie w 6 posilkach. Zostawic tluszcze na tym poziomie? Zostawie, ale smieciowe jedzenie aut.

Czemu antek jest polecany bez tluszczy? Wlasnie ze wzgledu na skoki prob watrobowych i mozliwosc zalania woda i tluszczem? Czy jest jakis inny powod?

Co do wafli moga byc posmarowane dzemem niskoslodzonym chociaz troche?

Sogi jednak weszly, Seb i Barano nie dostali ode mnie jeszcze w dziale glosu, reszta tak.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-11-19 12:50:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tri trenbolone 150 firmy B. Dragon - JAKI KOLOR

Następny temat

jak odblokowac sie...

WHEY premium