SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl pod ZAWODY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
d3 niby dobrze dodać na cyklu saa, w jakimś md były ciekawe badania na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Te ostatnie fotki mega. Symetrycznie, grubo .. noi ten biceps z kosmosu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Zrobilem wczoraj zdjecia nUK ale nie moge przerzucic z tel na komp. Tak w ogole na silce na ktora obecnie chodze trenuje tez gosc co startowal w debiutach. Tak ze fajnie bedzie ze bedzie nas dwoch, bo on tez sie na jakies zawody chce szykowac. Jest tez jakis trzeci gosc, ale nic o nim nie wiem. Ten co wczoraj z nim gadalem widzial moje zdjecia, wczoraj mnie widzial na zywo i mowil ze debiuty z marszu wygralbym nawet jakby byly za miesiac. Tak gwoli zartu pisze. Co do brakow to wiadomo wspomnial jedynie o nogach, ale tym zajmiemy sie prawdopodobnie z moim mentorem po prio na plecy. On ogolnie mial ogromne uda, ale przygotowywal sie sam i cos musial zdupcyc, bo z ud spadlo mowil mu jakies 7cm, a wcale nie byly otluszczone. Przez te nogi wlasnie przegral niestety, bo jak pokazywal mi zdjecia na scenie to odstawaly i to mocno. Ja dlatego nie chce szykowac sie sam i za 2 czy 3 lata byc w szczytowej formie startujac poczatkowo metoda prob i bledow tylko od razu cos ugrac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261571
Siema, sledze temat. Powodzenia Powinno byc dobrze

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Nacjol255
Ten co wczoraj z nim gadalem widzial moje zdjecia, wczoraj mnie widzial na zywo i mowil ze debiuty z marszu wygralbym nawet jakby byly za miesiac. Tak gwoli zartu pisze.


W przyszłym roku konkurencja będzie mocniejsza

Do zobaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Mam zdjecia nUK, udalo mi sie przerzucic jak wylaczylem i wlaczylem tel, wczesniej byl komunikat "host nie odpowiada" mimo ze komp widzial telefon.

OGOLNIE: waga plus 1,5kg, pas 86-86,5cm z rana (co dziwne brzuch na wysokosci pepka tak samo 86-86,5), czyli nie urosl a wrecz wydaje mi sie ze zlecialo nawet z 0,5cm. Lapa 47,5 zimna (urosla ~0,5cm), mimo ze kazdy kto mnie zna i widzi mysli ze mam z 5 dych czy wiecej.

Co do odczuc i zmian to poprawia mi sie gestosc, separacja i jestem jeszcze bardziej "suchy". Na masie robi mi sie coraz lepsza forma startowa. Super, tylko zastanawiam sie czy nie powinienem bardziej "przymasowac". To pytanie retoryczne, ale czekam na wszelkie sugestie i opinie, przede wszystkim o brakach i minusach w sylwetce, a nie tylko o plusach. Co do mocniejszego "przymasowania" porozmawiam o tym z moim mentorem. Poza tym rozmawiam rowniez o mojej formie jak i ogolnie o wszystkim co zwiazane z BB z ludzmi ogarnietymi w temacie. Kazdy jednak mowi zeby sluchac prowadzacego, mimo ze oceni np braki na zdjeciach czy pomoze w pozowaniu dajac instrukcje co po kolei robic.

NOGI: w porownaniu do gory mocno srednie, chociaz nie sa najgorsze, gestosc mysle dobra i uzylenie widoczne, lydki podobno mega, kazdy kto mnie zna i widzial tak mowi. Mysle i niemalze jestem pewny ze nastepny plan treningowy po plecach bedzie to prio na nogi. Udo wymiar: ~66,5cm, lydka 44cm. Powinno byc na tym poziomie udo z 7 dych i jeszcze je dobic. Mysle jednak ze uda sie dobrze przygotowac rowniez nogi, wrecz jestem tego pewny.

WKROTCE (ale nie jutro czy pojutrze) planuje zrobic i wstawic foty we wszystkich pozach obowiazkowych. Wiadomo ze to podstawa, w relacji szczegolnie bedzie wszystko wtedy widac jak na dloni. Zrobie dobrym aparatem i przy dobrym swietle. Jednak mysle to zrobic przy nastepnych zdjeciach kolo polowy pazdziernika, jak juz podlapie cokolwiek pozowania.

ZAPRASZAM NA TRENINGI OSOBY Z KRAKOWA!!! POMOGE ROWNIEZ W DOBRANIU ODPOWIEDNIEJ DIETY, TRENINGU i EWENTUALNIE SUPLEMENTACJI.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Jest bardzo dobrze szczegolnie barki, ramię nogi podłóg góry delikatnie odstają, ale chude nie są i zaniedbane wiec spoko

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19510
widze ze caly czas progres, byle tak dalej

Arek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
okierva, ale chlop. jest moc.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 368
Konkretnie w chvj.
Dorwij lepszy aparat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tri trenbolone 150 firmy B. Dragon - JAKI KOLOR

Następny temat

jak odblokowac sie...

WHEY premium