SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl kreatynowy, a spożycie alkoholu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 439
Każdy ma innego kaca i na każdego działa co innego! Jeden zje kilka łyżek miodu ( dobry sposób, ja piłem vitargo , przyśpiesza przemiane alkoholu tak samo jak miód) Gdzie indziej czytałem że ACC max jest dobre gdyż zawiera Acetylcysteinum w skrócie NAC :
"NAC neutralizuje wolne rodniki tlenowe, które uwalniają się podczas rozkładu alkoholi.

Wolne rodniki to agresywne cząsteczki obwiniane o ponad 50 najróżniejszych
dolegliwości. Jednym ze związków unieszkodliwiających je jest glutation. Po
alkoholowej libacji jego moce przerobowe bywają jednak niewystarczające.
Jeśli NAC w porę pospieszy z odsieczą, skutki przepicia bywają o wiele,
wiele łagodniejsze.

- Słyszałem o przypadkach, kiedy jeden-dwa gramy tego specyfiku wystarczały,
by w ciągu 20 minut przywrócić jasność umysłu - mówi Carl Waltenbaugh z
Northwestern University w Chicago."

Dobry sposób aczkolwiek ryzykowny to Relanium albo opipramol. Ale to dla tych zaawansowanych pijaków którym zaciska żołądek i nie mogą nic zjeść.

Wiem co mówie, nie pije już 7 miesięcy a przedtem piłem czasem po 2 miesiące w ciągu i jak trzeba było trzeźwieć to się różnych rzeczy człowiek chytał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4781
Co do mojej wątroby to na ostatnich badaniach wyszła, że jest jak u noworodka, a i orale mam już za sobą ;). Ale mimo wszystko nie będę już brał paracetamolu w połączeniu z alko ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 377 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3164
ja na cylku mialem sylwestra i 2 studniowki i zadnych spadków nie zauwazylem po tym , wręcz przeciwnie bo sporo zjadlem ;p a wypilem tak w granicach 0.7 na kazdej imprezie

Zmieniony przez - leiTo91 w dniu 2011-03-27 10:51:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 607
na kaca najlepiej sobie carbo wypic z rana i jak nowka:D

Nie ważne ile ciosów możesz zadać. Ważne ile możesz przyjąć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4781
Od czasu do czasu trzeba sobie wypić moim zdaniem :P bo można pie****** dostac xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 439
Mlodyy92:
"Co do mojej wątroby to na ostatnich badaniach wyszła, że jest jak u noworodka, a i orale mam już za sobą ;). Ale mimo wszystko nie będę już brał paracetamolu w połączeniu z alko ;P"

Wątrobę można uszkodzić za jednym zamachem nawet nie będziesz wiedział kiedy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Creatine Creapture?

Następny temat

tcm moze byc ?

WHEY premium