SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Crossfit plus siłownia

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2154
Mam pytanko, zależy mi na polepszeniu metabolizmu gdyż go sobie zepsułem poprzez diety niskokaloryczne itp. Ćwiczyłem teraz cały cykl treningowy dodając tygodniowo po 150 kcal żeby utrzymać to co zyskałem tym głupim odchudzaniem. Do następnego cyklu splitu 3 dni w tygodniu chciałbym dołożyć jeszcze 2 dni crossfitu i dodawać nadal po 150 kcal. Czy tyle treningów to nie będzie za dużo i nie będzie to balans na granicy solidnego przetrenowania ? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
więcej info... https://www.sfd.pl/Zanim_założysz_temat,_zanim_zapytasz-t898597.html

Płeć -
Wiek -
Waga -
Wzrost -
Obwód pasa -
Obwód klatki piersiowej -
Obwód uda -
Obwód ramienia -
Zdjęcia sylwetki (przód, bok i tył w pozycji naturalnej) -
Doświadczenie sportowe (wymień wszystkie uprawiane sporty w przeszłości i obecnie, podaj staż) -
Dostęp do sprzętu -
Cel treningowy -
Dieta (przedstaw zrzut z potreningu.pl) -
Stosowanie suplementy (wcześniej, aktualnie) -
Problemy zdrowotne, przeciwwskazania medyczne, kontuzje (opis) -
Ograniczenia żywieniowe ze względu na zdrowie -



Podaj obciążenie robocze w podstawowych ćwiczeniach:
przysiad -
martwy ciąg -
wyciskanie leżąc -
wyciskanie stojąc -
wiosłowanie sztangą -
podciąganie na drążku (ilość) -

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2154
Płeć - Mężczyzna
Wiek - 17
Waga - 73
Wzrost - 177
Obwód pasa - 78
Obwód klatki piersiowej - 101
Zdjęcia sylwetki (przód, bok i tył w pozycji naturalnej) -
Doświadczenie sportowe (wymień wszystkie uprawiane sporty w przeszłości i obecnie, podaj staż) - Koszykówka obecnie od ponad pół roku
Dostęp do sprzętu - cała siłownia
Cel treningowy - przyspieszenie metabolizmu i powrót do normalnych ilości jedzenia
Dieta (przedstaw zrzut z potreningu.pl) -
Stosowanie suplementy (wcześniej, aktualnie) - BCAA, proteiny do uzupełnienia w diecie
Problemy zdrowotne, przeciwwskazania medyczne, kontuzje (opis) - brak
Ograniczenia żywieniowe ze względu na zdrowie - brak



Podaj obciążenie robocze w podstawowych ćwiczeniach:
przysiad - 50 kg
martwy ciąg - 80 kg
wyciskanie leżąc - 55 kg
wyciskanie stojąc - 30kg
wiosłowanie sztangą - 27,5 kg
podciąganie na drążku (ilość) - ok 6-7
Tak wiem że to bardzo mało kalorii i wgl ale podkreślam że zwiększam je sukcesywnie o 150 tygodniowo poprzez to iż skopałem sobie metabolizm takim a nie innym odchudzaniem








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Na takiej misce to ty nic nie zbudujesz . Przy takim żywieniu 3 x siłownia plus 2 x C-F = się przetrenowanie plus rozległe bóle mięśniowe .

Do tego widzę , że jeszcze dochodzi koszykówka .

Popraw żywienia

jaja , twaróg , kurczak = zródło białka , nie licz żurawiny czy płatków owsianych jako białko .

ryż brązowy - 15 gram

Możesz zabrać się na treningi metaboliczne po poprawie żywienia , ale odpuść sobie na ten czas siłownie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mało energii, do tego z nieodpowiednich źródeł. To, co zamierzasz będzie wymagało odpowiedniego zywienia, inaczej grozą Ci poważne problemy zdrowotne.

1600 kcal zaleca się dziewczynom niewielkiego wzrostu, drobniutkim.
Tobie potrzeba przynajmniej 1000 kcal więcej, zero węglowodanów prostych z wyjątkiem owocu do śniadania, zdrowych tłuszczy, których u Ciebie nie ma w ogóle i pełnowartościowego białka.

Twój jadłospis woła o pomstę do nieba i nie jest odpowiedni nawet dla osoby bezczynnej, a co dopiero dla trenującej 5 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2154
ja wiem że to o wiele za mało ale chcę wejść na pułap 2700-2800 zwiększając stopniowo aby uniknąc powrotu do dawnej wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ilość to jedno, jakość to drugie, i możesz ją dopracować juz teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2154
Co do tych żurawin itp to oczywiste że nie licze ich jako źródło białka to wszystko dodaje do owsianki żeby nie smakowała jak pasza. Od jutra wchodzę na 1800. Widze że jesteś ogarnięty więc mam do ciebie kilka pytań.Gram zdrowych tłuszczów z orzechó oliwy itp na kilogram ciała wystarczy ? Węgle są w porządku ? Białka mam 2g na kilo więc sądzę że jest ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2154
Hubert 81 a jak prezentuje się to ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2154
Dobra no to jeszcze raz np dziś : Co sądzicie ? Jest lepiej ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
makaron 30g stary, ryż, makaron kasza to się ładuje CO NAJMNIEJ 100g w jednym posiłku. Potem masz 280g kury (po co tak dużo?) i żadnego źródła węgli, czy tłuszczy do tego. Jest źle.

Na śniadanie ładujesz 150g owsianych (jprdl) a potem węgli w ogóle nie jesz. Gdzie tu sens, gdzie logika?

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-05-02 09:35:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Train like a beast look like a beauty !

Następny temat

Crossfit w domu.

WHEY premium