SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Train like a beast look like a beauty !

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 220
Witam w moim dzienniku treningowo-motywacyjno-kulinarno-filozoficznym

Namiary na stronę i ten dział dostałam od współlokatorki, która mówiła, że znajdę tu kompanów w swojej obsesji

Będzie o treningach, będzie o diecie, będą zdjęcia, będą przemyślenia wolne i będzie walka o poprawę sprawności i sylwetki.

To troszkę o mnie..
Crossfitem zajmuję się od września, czyli od początku mojej przygody z nim minęło już 7 miesięcy (aale ten czas leci). No i jestem tu, bo chętnie podzielę się swoją pasją (zarówno do crossu jak i do gotowania) z innymi Ćwiczę, bo uwielbiam być w ruchu, czuć ból i być sponiewierana (jak dziwnie by to nie brzmiało ). Do tego odżywiam się zdrowo i 'czysto', bo lubię o siebie dbać i mieć poczucie, że robię dla siebie coś dobrego.

Jeśli chodzi o dietę właśnie to chciałabym dostać jakąś radę ile powinnam jeść, bo do tej pory robiła to 'na czuja', czyli było tego dosyć sporo jak na dziewczynę.

A jeśli chodzi o cyferki to..
Wzrost: 171 cm
Waga: 63,5 kg
innych wymaganych wymiarów na tę chwilę nie znam

Moje maxy w ćwiczeniach:
przysiad: 60kg
mc: 75kg
wl: 45kg
wyciskanie stojąc: 35kg
wiosłowanie sztangą: 45kg (na 3 powtórzenia)
podciąganie na drążku: 2
oraz osiągnięcia biegowe:
na 5km: 23:30
na 10km: 45:40
na 21km: 2:14:10

Chciałabym oczywiście wszystkie te wyniki poprawić

Zmieniony przez - Valiente w dniu 2013-04-21 20:00:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
policz sobie swoje zapotrzebowanie na kalkulatorze z potreningu.pl (ustal sobie, że masz dużą aktywność albo nawet bardzo dużą) i problem się rozwiążę
ew. dowal trochę do pieca, jeśli masz na celu budowanie masy. i nie jesz aż tak dużo, nie przesadzajmy ja wpyerdalam 2700
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 220
b

Zmieniony przez - Valiente w dniu 2013-04-21 20:41:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10429
Witam czekam z niecierpliwością na wpisy treningowe.
Możemy również liczyć na nagrywanie treningów kamerą ???
Maxy i osiągnięcia biegowe no no..
Będę stałym bywalcem, Jedziesz z tym !

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 220
DZIEŃ 1

DIETA


1. omlet na oleju kokosowym z bananem
2. owsianka z jabłkiem i odzywka białkowa
3. pierś z kurczaka smażona na maśle z ryżem brązowym i warzywami
4. pierś z kurczaka smażona na maśle z ryżem brązowym i warzywami
5. jajecznica na maśle z warzywami i bułeczki z mąki żytniej razowej własnej roboty

TRENING

5x obwód na czas:
15x burpee
10x pompka
5x Turkish Get Up*

*14kg

wynik: 21:27

i rozbieganie, troszkę ponad 5 km:



Fajny trening, krótki, ale w połączeniu z biegiem od razu po, nie był wcale taki leciutki
Od jutra może już będę liczyła kcal i rozkład węglowodanów, białka i tłuszczu, chciałabym zacząć nad tym panować, pomyślę też nad jakimś konkretniejszym planem treningowym.

--------
Cześć mocnyM fajnie, że wpadłeś. Oczywiście zapraszam jak najczęściej O filmach z treningów pomyślę, ale nie mam jeszcze pomysłu jak to zrobić a poza tym nie jestem jeszcze na takim poziomie, żeby się tym chwalić..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5km biegasz jak Khalipa hahhahha Wyniki siłowe ciekawe. FOTO FOTO FOTO!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Witam, będę na pewno zaglądał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 220
DZIEŃ 2

DIETA

1. omlet na oleju kokosowym
2. bułki razowe (home made) z piersią kurczaka i masłem extra
3. ziemniaki z piersią kurczaka zapiekaną z mozzarellą i szpinakiem
4. placek owsiany z mango i bananem
5. jajecznica na maśle z warzywami, chleb razowy

pyyszności



TRENING

Poranne bieganie



I popołudniowy obwodzik

30-20-10 powtórzeń następujących ćwiczeń:

1. push press*
2. sit- ups
3. pompki
4. przysiady (bez obciążenia)
5. swing**

*20kg
**14kg

wynik: 17:56

Przy pierwszym obwodzie w push press przydzwoniłam sobie w zęby tak, że do końca zastanawiałam się czy wszystkie są na swoim miejscu.. Na szczęście są
Brzuch fajnie piekł przy swingach.
A pompki w ostatniej serii to były pół-pompki jak nie ćwierć-pompki, ale walczyłam !

Zasłużyłam na ten pyszny placek z bananem i mango, który na mnie czeka !

-------
Jeśli chodzi o foto to proszę - porównanie mnie z teraz i z początku przygody z crossem. Sama dopiero teraz widzę tą różnicę Zaznaczę, że ważę aktualnie o 6 kg więcej niż zanim zaczęłam ćwiczyć Marzy mi się kratka na brzuchu.. Może za kolejne 7 miesięcy..



-------
Witam wszystkich, którzy zaglądają i oczywiście zapraszam - w kupie weselej i łatwiej o motywacje

Zmieniony przez - Valiente w dniu 2013-04-22 19:28:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiedziałem że to kobieta, myślałem po pierwszym wpisie że to facet i popatrzyłem na wzrost/wagę, pomyślałem sobie - chudo %), potem popatrzyłem na wyniki siłowe i pomyślałem - cienko, potem poatrzyłem na bieganie i pomyślałem że to bieganie ciągnie w dół wagę i wyniki - jak na kobietę bardzo dobre wyniki - witam w dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
to i ja pozaglądam tak myśle, chociazby na wzgląd na aspekt kulinarny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 220
Cześć Chłopaki !
No to czas na pierwszy wpis z serii..

CO W KUCHNI PISZCZY
i KULKI KOKOSOWE A'LA RAFFAELLO

Składniki:
szklanka wiórków kokosowych
5 łyżek oleju kokosowego
słodzik/odżywka waniliowa, kokosowa albo inny smak, który pasuje
pół banana
szczypta soli
kilka kropel aromatu waniliowego
kilka migdałów lub orzechów laskowych



Wykonanie:
Wszystkie składniki (oprócz migdałów!) wymieszać i blendować tak długo aż powstanie w miarę gęsta masa. Jak da się ulepić z niej kuleczki to znaczy, że jest już dobra. Bierzemy orzech i oblepiamy masą tak żeby powstała kulka. Ulepione kulki odkładamy na papier do pieczenia albo inne sreberko i chowamy na 2 godziny do zamrażarki. I to cała filozofia Ci którzy mniej dbają o linie mogą po wyjęciu z piekarnika zamoczyć kulki w czekoladzie albo miodzie i obsypać wiórkami. Smacznego !

Zmieniony przez - Valiente w dniu 2013-04-23 07:19:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
ale mi smaka z rana zrobiłas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lędźwie

Następny temat

Crossfit plus siłownia

WHEY premium