SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cross/Wody pod SW

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Po 5 pompek? Nie bądź śmieszny, rób obwody gdzie dane ćwiczenie wykonujesz 30 s i od razu przechodzisz na kolejne bez odpoczynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening obwodowy już mam jak pisałem, stacje czasowe, że robiędane ćwiczenie 30/45/45+15speed i tak x2 tyg


Ale jeśli chodzi o ten trening z kumplami to może coś takiego:

Przysiady
Podciąganie
Pompki na poręczach
Pike push ups - szczupak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co wy na takie coś? Jeśli nie to pomóżcie mi jakie ćwiczenai dobrać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3842
Co do worka z piachem (sandbag) to ci powiem jedno to jest jedno z lepszych. Trenujac z worem mozna sie niezle zmeczyc 20kg wydaje sie jak bys machal 50kg. Ostatnio trenuje czesto z worem mozesz sie bawic na rozne sposoby np. robic zarzuty, prysiady trzymajac z przodu na barku , wykroki ,wuciskania w gore itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
bane80
Co do worka z piachem (sandbag) to ci powiem jedno to jest jedno z lepszych. Trenujac z worem mozna sie niezle zmeczyc 20kg wydaje sie jak bys machal 50kg. Ostatnio trenuje czesto z worem mozesz sie bawic na rozne sposoby np. robic zarzuty, prysiady trzymajac z przodu na barku , wykroki ,wuciskania w gore itp.

dokładnie bardzo dobry trening , który i siłę , wytrzymałość , dynamikę w sposób funkcjonalny kształtować np do zapasów /BJJ , bardzo duże pole do manipulacji i specyfiki treningów , rzuty , obalenia , kontrole itd ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomyślę nad tym workiem, myśle, że pod box mi się przyda, ale póki co chciałbym się skupić na tych poręczach/drążku, więc co ułożyć?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Już w wakacje ciało młodego boga xD

Następny temat

CROSS help

WHEY premium