SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cro Cop wraca do GP

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6339
Ok rozumiem :P Ale smiesznie wyglada blady avatar Fedora pod nickiem Randlemen, ktory jest murzynkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Przed każdym chyba poważniejszym wydarzeniem DSE robi szum wokół kasy. Podgrzewają tylko atmosferę, tylko że jest to trochę meczące...
Dobrze, że walka się odbędzie.

A co do "bufonady" CC czy "prostactwa" Wanda - widzimy ich takimi, jakim oni chcą być widziani. Nic o nich tak naprawdę nie wiemy. A sport w takim wydaniu, gdzie w grę wchodzą niemałe przecież pieniądze, to równiez biznes. A w biznesie liczy się marketing. Wizerunek danego zawodnika nie jest niczym innym, jak chwytem marketingowym. I tak mądry człowiek będzie to odbierał - jako chwyt marketingowy.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 526
"...bo nie widzę racjonalnych powodów, żeby zawodnik za 2 walki miał dostać płacę, jak za jedną..." Aha natomias ty wiesz jaki miał kotrakt, jesteś jego menadzerem czy co?

MT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1984
88coma88: Dane o tym, że CC miał dostać kasę za jedną walkę pochodzą z oficjalnych kanałów informacyjnych. Nie mamy żadnej lepszej drogi na dowiedzenie się szczegółów, więc dyskutujemy to co piszą serwisy informacyjne.

"Tak się wk..wiłem, że poszedłem poćwiczyć moim ulubionym młoteczkiem",
"Mówiłem mu: stary, CroCop ci j**nie i pójdziesz spać" - E.Fedor

http://youtube.com/results?search_query=pudzian czyli koks po polsku&search=Search 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
wilk80 napisał:
"A co do "bufonady" CC czy "prostactwa" Wanda - widzimy ich takimi, jakim oni chcą być widziani. Nic o nich tak naprawdę nie wiemy. A sport w takim wydaniu, gdzie w grę wchodzą niemałe przecież pieniądze, to równiez biznes. A w biznesie liczy się marketing. Wizerunek danego zawodnika nie jest niczym innym, jak chwytem marketingowym. I tak mądry człowiek będzie to odbierał - jako chwyt marketingowy."

Dokładnie. Z tym, że o SIlvie wiemy coś jeszcze - wspiera szpital dla niepełnosprawnuch. W dodatku Silva nie ukrywa, że w każdej walce chce dać pokaz, aby ludzie z chęcią przyszli na następną galę. Co do Filipowicza to trochę więcej może powiedzieć Juras na jego temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
No powiedział, że jest bufonem, ale niepamiętam o co dokładnie chodziło

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
odnośnie agresji Wanda w ringu (i poza nim):

fragment wywiadu (tłumaczył Marian)

Sherdog:
Co powoduje, że jesteś taki w****iony? Dlaczego jesteś taki w****iony na ringu?

WAND :
Uważam, że fighter nie tylko powinien probować wygrać, ale też zrobić show - zabawić publiczność. I to właśnie robię ja. JEżeli miałbym dawać rady, tym, którzy zaczynają walczyć, to byłaby to rada którą dałbym bezpośrednio osobie. Jesteś u siebie, jesteś na swoim, sam prowadź swoją karierę i decyduj o niej i o pieniądzach, ktore zarabiasz.


Zmieniony przez - Tony Scarf w dniu 2006-08-09 11:51:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Niby banał, ale przypomnijcie sobie film "Gladiator" i rozmowę Proximo z Maximusem przed wyjazdem do Rzymu:
"I wasn't the best because I killed quickly. I was the best because crowd loved me. Win the crowd, Maximus, and you'll win your freedom".

"Nie byłem najlepszy, bo zabijałem szybko. Byłem najlepszy, bo tłum mnie kochał. Zdobądź tłum, Maximusie, a zdobędziesz wolność".

Coś w tym jest, co nie?

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5101
Wilk - co prawda to prawda :P . Mnie tam bardziej interesuje jak fighter spisuje sie na ringu, i co prezentuje tam, niz jego zycie prywatne.

Odpowiedni czlowiek w nieodpowiednim miejscu

http://spameria.net 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mauricio 'Shogun' Rua - kontuzja tylko przez niefortunny upadek?

Następny temat

Bushido 12 - ostateczna rozpiska

WHEY premium