SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CRO-COP opinie o nim???

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1181


Osobiscie to mój najwiekszy idol ale gadajcie co wy o nim sadzicie???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech no tu Placek zajrzy
Ja tam go bardzo lubię. Jak dla mnei jeden z lepszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1181
No masz racje i mam nadzieje ze kiedys bedzie rewanz z Hoost-em ale musi jeszcze nabyc doswiatczenia bo warunki cios i psychika ok ale Hoost stoczyl przeszlo 100 walk dlatego widzi najmniejsze bledy przeciwnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2705
Mirko jak na ten czas nie walczy już w K1 i raczej nie zanosi się, aby wrócił na ringi K1, chociaż nigdy nie trzeba mówić nigdy.

a propo Mirko, ostatnio znalazłem na tatame.com taką ciekawa historię -

"(...) the Pride Champion Rodrigo Nogueira Minotauro had a surprise at the Pride hall. "I was training when suddenly I was caught with a key-lock. I thought it was a friend messing around with me. I cannot believe when I saw Cro Cop," revealed Minotauro saying that the Croatian was damn curious to know about his training. "We chat a little bit and he wanted to know about my training. I told him I was not training so hard and that I was hurt!," stated Nogueira, who is in Salvador training with Brazilian Boxing trainer Luiz Dória."

http://www.tatame.com/ingles/news.asp

skoro ostatnio moda jest na forum w tłumaczeniach, to ja też spróbuję

"(...) mistrza Pride'a, Rodrigo Minotauro spotkała niespodzianka w holu głównej areny. >trenowałem, kiedy nagle zostałem złapany w "klucz". Myślałem, że to mój kumpel coś tam miesza koło mnie. Nie mogłem uwierzyć, kiedy zobaczyłem Cro Copa< wyjawił Mino, mówiąc, że Chorwat był cholernie ciekaw zapoznac się z jego treningiem. >pogadaliśmy trochę a on chciał dowiedziec się czegoś o moim treningu.Powiedziałem mu , ze nie trenowałem zbyt ostro i że jestem kontuzjowany!< oświadczył Nog, który jest w Salwadorze, trenując z brazylijskim trenerem boksu Luizem Dórią.

jeszcze raz się potwierdza, że na ringu twarda rywalizacja, a poza ringiem zawsze jest czas na żarty i tak 3mać !!!

Nog ćwiczy stójkę, oj strasznie....

You only see what
your eyes want to see
How can life be what you want it to be
You're frozen....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Najlepszy "kopacz" na swiecie, to na pewno. widac, parter coraz lepszy (choc drugi minotauro, czy arona to nigdy nie bedzie.. ), powinien poprawic uderzenia rekami, bo z tym na pewno nie jest tak jakbysmy chcieli.
Uwielbiam jego walki, zawsze jest co ogladac.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
Witam. No moim zdaniem gwiazda wielka i fighter takze, sukcesy w k-1 i swietna passa w pride. Non stop nad soba pracuje czego dowiodla swietna walka z takim mistrzem pride jakim jest minotauro mimo tego ze przegral walka ukazala ze swietnie bronil sie w parterze i umial sie bronic przed sprowadzeniami dobrze i ostroznie atakowal w stojce... Ta walke mogl wygrac zarowno minotauro lub crocop... Wiec mysle ze rewanz bedzie emocjonujacy i napewno nastapi

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Gdyby nie gong to Mino raczej nie wygralby.. IMO szczescie zadecydowalo

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 405 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7056
osobiscie bardzo lubie cro copa ale sadze ze mimo tego ze jest najlepiej walczacym w "stujce"zawodnikiem MMA ale mimo to i uwazam ze kiedy w koncu dojdzie do konfrontacji z Fedorem (mOj ulubiony fighter)to i tak bedzie musial uznac wyrzszosc ruska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8353
Cro Cop jest jednym z moich ulubionych zawodnikow!Na pierwszym jest Rampage!Co chyba widac po awarciku.Ale podziwiam tego zawodnika za opanowanie i to jego COPniecie na dynke i watrubke!

Pżepraszam, za błendy ortograficzne, i inerpukcyjne.To poprostu dysortografia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
oj z fedorem to bym uwazal z tym okazaniem wyzszosci... dwoch za***istych fighterow...

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1181
Tak zgodze sie ale zauwazcie na walce MIRKA z NOGUERA to mino fallowal cro copa lokciem a pierw udezal w tyl glowy ale sendzia zle reagowal moim zdaniem sendzia ciulaty i sie wkuzalem jak tego niezauwazal ten lokiec slabo widoczny ale przypaczcie sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zna ktoś może strony gdzie są jakieś karykatury fighterów???

Następny temat

Projekt "FIGHT CLUB"

WHEY premium