SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Creatine Muscle Max-ALLNUTRITION pomoc w odmierzeniu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1026
Witam,

Zakupiłem Creatine Muscle Max-ALLNUTRITION ale jak wiadomo nie posiada ona miarki, a ja jeszcze nie zakupiłem wagi. Da radę jakoś sensownie odmierzyć bez tego? Posiadam miarke do mass activatora sfd jeśli to będzie pomocne, ewentualnie ktoś pisał o miarce strzykawkowej, to mógłby mi podać objętość jednej porcji, jeśli ma taką samą kreatyne, wtedy już bym nie miał problemu z odmierzeniem :)

Z góry dzięki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
kto co lubi
jasne, ze mozna stosowac tak jak Ty to robisz.
najlepiej rozpuszcza chyba sie jablczan z kreatyn

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9062 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699885
Dawaj lyzeszczke od herbaty +- 5g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jw pozatym jesli posiadasz diete to chyba wage tymbarziej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1026
Trzymam się diety, ale jakoś bez wagi się obchodzę, łyżeczka płaska czy kopiasta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Nie wiem jak to mono ale podobnie pewnie w innych przypadkach 5ml to jest ok 3g kreatyny czyli daj ok 8-10 ml.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamilplnk
Jw pozatym jesli posiadasz diete to chyba wage tymbarziej ;)

Co ma piernik do wiatraka?
Przez lata dawałem sobie radę w kuchni bez wagi.
500g kury z lidla na pół nożem ciach, 100g ryżu w worku, 10ml oliwy to stołowa łyżka, warzywa do oporu - nie dasz rady wyliczyć makro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1026
anubis84
Nie wiem jak to mono ale podobnie pewnie w innych przypadkach 5ml to jest ok 3g kreatyny czyli daj ok 8-10 ml.

Nie różnią się dużo rozdrobnieniem kreatyny między sobą? Będzie to miało kluczowe znaczenie przy takim odmierzaniu. A tak btw w jakiej ilości wody/soku rozpuszczacie porcje 5g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
emenems
kamilplnk
Jw pozatym jesli posiadasz diete to chyba wage tymbarziej ;)

Co ma piernik do wiatraka?
Przez lata dawałem sobie radę w kuchni bez wagi.
500g kury z lidla na pół nożem ciach, 100g ryżu w worku, 10ml oliwy to stołowa łyżka, warzywa do oporu - nie dasz rady wyliczyć makro?
no masz w sumie racje,sam kiedys nie mialem wagi i dawalem sobie rady takjak napisales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
tuchor
anubis84
Nie wiem jak to mono ale podobnie pewnie w innych przypadkach 5ml to jest ok 3g kreatyny czyli daj ok 8-10 ml.

Nie różnią się dużo rozdrobnieniem kreatyny między sobą? Będzie to miało kluczowe znaczenie przy takim odmierzaniu. A tak btw w jakiej ilości wody/soku rozpuszczacie porcje 5g?
nie bedzie mialo znaczenia a co do plynow to mozesz i kreatyne lyzka wsypac do buzi i zapic woda,nie ma to znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie. To tylko kreatyna. Nie róbmy z tego wiedzy alchemicznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Poza tym kiepsko mono się rozpuszcza, lepiej wsypać do buzi i popić wodą.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer, masa.

Następny temat

Mutant madness

WHEY premium