SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Creatine Xplode + Muscle Up Protein

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 813

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Ektomorfik

Wiek

17

Waga / wzrost

80kg/186cm

Staż treningowy

6 miesięcy

Cel cyklu

Masa

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

BWT - 1.8g/4g/1.5g na kg masy ciała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 101
Witam.

Jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość.

A teraz mam pytanie na które nie mogłem znaleźć dobrej odpowiedzi w google.

Chciałbym zakupić Creatine Xplode Powder 500g. Posiadam także białko dość dziwne ActivLab Muscle UP Protein, która ma w sobie kreatyne - 6g na 100g odżywki. I tu moje pytanie jak to ma wyglądać po treningu ? Czy mam brać kreatyne wraz z tym białkiem ? Oczywiśćie pije Carbo do tego. Czy może jednak wziąć samą kreatyne a z białkiem poczekać aż będzie z posiłku ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
możesz smialo dać potreningowo porcje białka + carbo - te 2g kreatyny roznicy nie zrobią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 101
Można tą kreatyne + białko + carbo wypić razem wymieszane? Czy jednak zachować kolejność ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 101
Dzięki :) I mam ostatnie pytanie,które zapomniałem napisać w pierwszym poście. Ilu tygodniowy cykl kreatyny by był dla mnie wystarczający ? Wacham się ponieważ to moja pierwsza styczność z kreatyną a są różne wersje 4/6/8tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 101
Własnie bałem sie takiej odpowiedzi. Bo nie wiem jak zareaguje na kredke w tym wieku na 8tyg. No cóż dzięki za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nic Ci nie będzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - dawkowanie

Następny temat

Wzmocnienie mięśni - choroba kręgosłupa (operacja?)-

WHEY premium