SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cola zero

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Mam pytanie odnośnie coli zero która nie ma prawie wcale kalorii. Wiem że zdrowa nie jest ale czy może przeszkodzić w redukcji?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
Nie ma negatywnego wpływu,spożywanie napojów słodzonych syntetycznymi substancjami nie wpływa negatywnie na przebieg kuracji odchudzającej, a przeprowadzone badania wskazują wręcz iż ich konsumpcja jest bezpieczna dla sylwetki. Oczywiście warto zachować umiar i zdrowy rozsądek, napoje tego typu są też często bezwartościowe, a niekiedy zawierają także substancje mogące niekorzystnie wpływać na zdrowie (konserwanty, barwniki). Szklanka bezcukrowej coli jednak wypita od czasu do czasu raczej nie jest grzechem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Super. Dzięki za konkretną odpowiedź.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Napoje zero zdecydowanie nie mają wpływu na kształtowanie sylwetki osób zdrowych. Słodziki w nich obecne, takie jak np. aspartam, acesulfam potasu, stawia, czy cyklaminiany nie zawierają kalorii, więc nie dostarczamy w ten sposób energii dla naszego organizmu.

Warto jednak pamiętać o tym, że nie są to zbyt zdrowe napoje i zdecydowanie nie warto spożywać ich zbyt często i w sporej ilości. Szczególnie niekorzystny dla naszego organizmu jest obecny w coli kwas ortofosforowy, wpływający niekorzystne między innymi na skład naszego kośćca.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Ok. Rozumiem.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 301 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10199
Co jak co, ale łyk zimnej kolaszki nigdy nie smakuje tak dobrze jak na redukcji...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45823
Co racja to racja, smialo mozesz pic napoje zero. Wielu kulturystow pije ja niemal do konca przygotowan.
1

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak ilość w ryzach będziesz trzymał to, ok puszeczka dizennie myslę że ok, jakbyś miał zamiar 2L pić dziennie to wg mnie spora przesada
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45823
Powiem szczerze , ze miałem taki okres gdy pilem prawie 2l coli zero dziennie i stasznie zle sie czulem. Teraz ograniczam się do butelki duzej na weekend i czasem z jedna mniejsza wypije w tyg i jest git. Nawet przy bps przed startem moglem pic napoje zero. Wiec jak to w zyciu we wszystkim trzeba znać umiar i słuchać wlasnego organizmu.
1

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
we wszystkim najważniejszy jest umiar, w redukcji nam nie przeszkodzi, ale duże ilości mogą wpłynąć na stan zdrowia i samopoczucie
https://potreningu.pl/articles/2565/jako-to-w-koncu-jest-z-ta-cola-bez-cukru 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Otóż to , kalorii może nie ma , ale wpływu dobrego na zdrowie również nie. Jak dasz radę to odpuść sobie , a czasem na weekendzie się napij puszeczki i będzie ok
1

Instagram : zdrowie.odzera

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spasłem się pijąc pepsi?

Następny temat

Redukcja

WHEY premium