SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cola light czy warta w uzyciu jako napoj ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1233
Czesc Wam mam pytanie czy coca cola light w etapie rzezbenia moze byc uzywana jako napoj slodzacy?? biorac pod uwage niski indeks biochemiczny zawartosc weglowodanow 0.18 w 100 g napoju czy ma w sobie zwiazki ktore przecza i powoduja zwiaznie tkanki tluszczowej przy zachoowaniu weglowodanow przy dosc oraniczonym poziomie. Napoj bylby uzywany tylko i wylacznie po poslikach lub pred w odstepie czasu p[rzed i po posilku okolo 30 min ?? czekam na rady fachowcow czy ta oto cola ma podnobne dzialanie jak kawa przechodzi przez oragnizm i zoastaje wydalona ??

MATEO J.E.B.I.E WAŁY >>>>>>>>> NA 40 ZŁ(KOSZULAKA SFD ZAMÓWIONA DOKŁADNY ROK TEMU)!!! NIE DAJCIE SIE W.Y.J.E.B.A.Ć Decool

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
redukcji nie zaszkodzi

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
jw.
ale zalezy ile chcesh tego w siebie ladowac. glowna substancja slodzaca jest aspartam(zwiazek 2 bialek), ktory dosc moco zakwasza organizm - to raz. po drugie obecnosc aspartamu powoduje ze zadne przetrwalniki chorobotworcze i bakterie nie sa w stanie sie w nim rozwinac, bo tak niesprzyjajace jest to srodowisko. daje do myslenia

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 344 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14809
daruj sobie ta cole - wszystkie te slodziki syntetyczne to syf jakich malo. nie wiem czy wiesz ale apspartam w organizmie ludzikim rozklada sie najpierw do metanolu, do tego jeszcze ilosc wolnego metanolu szczegolnie wzrasta gdy aspartam podlega procesowi podgrzewania, nawet nieznacznego (wystarczy >30st. C).

przy okazji napisze jak przez prawie rok mialem problemy z watroba (podwyzszone proby watrobowe). nikt nie wiedzial co jest przyczyna, chodzilem po roznych lekarzach, poradniach - stresowalo mnie to zaj.ebiscie. w miedzyczasie bylem w Usa gdzie caly czas uzywalem slodzikow, wlasnie coli light itp. po powrocie rowniez. caly czas bylem swiadomy co jem ale niegdy nie uwazalem ze takie male ilosci moga mi zaszkodzic (2-3 25mg tabletki dzinnie, w usa troche wiecej) co sie okazalo: wystrczylo odstawic jedynie te cholerne slodziki i wszystko juz po 2miesiacach wrocilo do normy.
moze po prostu mam organizm tak wrazliwy, nie wiem...

pzdr.

Iam going to stay young until I die.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Mozesz sobie wypic czasami jak masz ochote, nie widze problemu. Ale jak chcesz ja wrzucic do diety jako czesty skladnik to juz gorzej. Woda, zielona herbata to duzo lepsze rozwiazanie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
e tam aspartamu to z porcji białka w postaci odżywki by miał więcej pewnie

ale poco ci taki syf

nie polecam
ale i tka zrobisz co będziesz chciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 344 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14809
buby77 wiekszosc odzywek teraz jest 'Aspartam Free'

Iam going to stay young until I die.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
te tanie tez ?
nawet nei zwracałem uwagi
jak tak to czym słodzą teraz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
sorbitolem

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
i tak będ zmieniac jak znajdą ze ten szkodliwy to zmienią na inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4098
zobacz czy ta cola zaiwera kwas ortofosforowy
jezeli tak to jej nie pij poniewaz uniemozliwai on wchlanianie wapnia z pozywienia
a wapn jest potrzebny do 171 rekacji zachodzacych w organizmie
jak go nie dostarczysz z jedzenia organizm wyciagnie go z naturalnego magazynu wapnie-kosci
co przy dloogotrwalym stosowaniu prowadzi do osteoporozy

zawsze pomyśl 2 razy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia na obszar pod pośladkiem- mięsień czworogłowy uda?

Następny temat

Coś jak dieta.

WHEY premium