SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coca cola light itp.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3001
Mam do was pytanie, czy mozna pic duzo, tak dla przyjemnosci napoje typu coca cola light 1 kaloria?? Moze sie cos stac??, przeciez co wyczytalem to tam prawie nic niema (01 bilka, 01ww itp.), wiec mozna ja duzo pic?? ( o zeby mi juz nie chodzi)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Heh.
Ja tam jednak dalej uwazam,ze powoduja.Nie same w sobie,bo wegli za duzo nie maja,ale prowokuja organizm do szybszego rozkladu pozostalych spozytych wegli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
pić można ale na zdrowie Ci to nie wyjdzie jak chesz raz na jakiś czas sobie odbicie zrobić od diety to spoko ale zdrowy styl odżywiania chyba nie ma nic wspólnego z tego typu napojami. Był już podobny temat poszukaj i poczytaj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Duzo, tzn ile? Chcesz cola zastapic wode?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 111 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4150
Kalori ma malo, ale ma wysokie IG, duzo gazu i rozne chemiczne dodatki. No i kofeine, z ktora tez trzeba uwazac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Przede wszystkim zawiera aspartam. W DUŻYM uproszczeniu - chcesz mieć raka, to pij .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
pij kiedy chcesz
tylko nie przesadzaj z iloscia

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3001
aha rozumiem. Oczywiscie, ze nie chce jej zastąpić wodą, lubie ja i po prostu chcialem sie was spytac co o tym sadzicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Wszystko mozna, byle z glowa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
J/w, jak lubisz to pij, ale miej świadomość co tam ładują - To praktycznie sama chemia jest. Kiedyś piłem takie napoje w dużych ilościach, dobrze, że wystopowałem. Teraz całkowicie je wywaliłem, wolę sobię raz czy dwa razy w tyg wypić piwo, a na codzień piję samą wodę i różne herbatki. Moim zdaniem tak jest zdrowiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
jak może mieć wysokie IG skoro nie zawiera cukrów??

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Ma slodziki.Organizm zostaje oszukany i z poczatku traktuje to jak cukier (tzn przygotowuje sie na strawienie wytwarzajac insuline)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poważny problem żoładkowy ..

Następny temat

jogurt aksamitny danone

WHEY premium