SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić???

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2360
Mam w domu drążek, taki sprzęt do pompek malutki jak połowa okręgu, bieżnie, ławeczkę (taką do brzuszków półokrągłą niestety), 2 hantelki. I tutaj nie wiem czy iść pod względem kalisteniki czy głownie machania ciężarami jak na siłowni? A może to połączyć? A jak tak to jak? Co o tym myślicie? (16 lat, 183cm, 66kg)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jak chcesz iść w machanie ciężarami, skoro ich nie posiadasz?

Kalistenika odpowiednia i będzie ok.
Poczytaj podwieszone tematy.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2360
Hantelki to nie ciężar? Chyba, że miałeś na myśli hantle. Ale ja za niedługo kupuje to nie ma sprawy, póki co piszcie : P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ciężar ale ile masz obciążenia na tych hantlach? 3kg?
Żeby się bawić w tym trzeba mieć chociaż z 20kg na każdą hantlę.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2360
Ale to nie ma problemu, nie rozumiem. Póki co macham sobie 7kg i jest lekko, czyli muszę dokupić. Z zakupem nie ma problemu akurat, proszę tutaj o rady :). Chcę się zająć tym na stałe, dołączyć do ludzi, którzy coś robią z sylwetką i w ogóle, mam chęci i jeśli mi pomożecie, jeśli mi to umożliwicie to będzie na prawdę fajnie z Waszej strony :P.

Zmieniony przez - Tlenek w dniu 2013-06-09 21:30:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
https://www.sfd.pl/NAJCZĘŚCIEJ_ZADAWANE_PYTANIA-t755553.html 

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2360
Mam białko, gainera nie kupie, bo lepszy chleb chyba lol xD, ale co do BCAA jestem w 50% przekonany a do kretyny mało, polecił byś czy nie? Co o nich myślisz osobiście?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Dieta. BCAA jest użyteczne głównie na redu, jak się ma mięśnie i wie po co to brać. Żeby wykorzystać kreatynę trzeba mieć już za sobą jakiś staż, znać swoje ciało i wtedy branie krety ma jakiś sens.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
po co Ci w ogóle odżywki jak nie wiesz jeszcze jak ćwiczyć?
To czy pójdziesz w kalistenikę czy w stronę siłowni to już Twoja decyzja.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2360
Po to by uzupełnić białko w diecie i potreningowo xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
jeśli Twoja dieta to "chleb bo lepszy od gainera" to troche za mało by móc mówic o tym dieta.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domowych warunkach z niewielkim sprzętem.

Następny temat

Pompki i metoda z filmiku

WHEY premium