SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić żeby mój mężczyzna przytył 15 kg i wyglądał ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1015 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12413
napisze cos nie na temat ale na tym forum zrobilo sie cos takiego co juz od dawna wystepuje na innych forach "poszukaj sobie sam"
dawniej tego nie bylo, wszyscy byli pomocni i uczynni a teraz same "kozaki" ktorzy wiedza wszystko ale nie powiedza nic
co do tematu-nie umie dla kogos diety ukladac tak ze nie pomoge a swoje trzy grosze wtracilem bo wrocilem tu po kilku latach i jestem w szoku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
znajdz innego facetaxD lub przytulaj sie do innych xD hA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to tak:
podam na swoim przykładzie:
musi chodzić regularnie na siłownię i nie ma że boli, nie ma że się źle czuje albo że "dziś nie mam czasu"
musi jeść regularne posiłki i duże śniadania, poza tym odżywka białkowa na noc przed snem, witaminy, minerały itp
i niech On sam tu wejdzie i o diecie poczyta, może On zrozumie
w ten sposób zrobiłem 4 kg w tym roku - niewiele ale ja jestem ekstrymalnym przypadkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Moge faceta nafaszerować białkiem i co z tego jak nie ma z czego budować mięsni.

tego nie rozumiem kompletnie. Nie myśl że zamienia się tkanke tłuszczową w miesnie.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19
Dziękuje za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
co to za facet który sam o siebie nie dba tylko to lasce zostawia :/

jak ci się nie podoba i nie akceptujesz go to zmień na innego

A co do tego faszerowania! jak sam nie będzie chciał nabrać masy, regularnie ćwiczyc na siłowni i zdrowo się odżywiać to niestety lipa ;P sama nic nie zdziałasz

Pozdrawiam

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18323
Jak mu sie podoba swoja sylwetka do go do zmiany nie namówisz. I tyle powiedz mu parę razy że nie podoba Ci sie jego ciało Może sam zrozumie i na siłownie wskoczy żebyś go dla jakiegoś mięśniaka nie zostawiła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10411
Idz z nim na plaze i glosno podziwiaj bestie, ktore spinaja sie gdy tylko wstaja z recznika badz wychodza z wody.
Efekt bedzie taki, ze Twoj facet rzuci prace/szkole, nie bedzie wracal do domu tylko bedzie siedzial na silce, a punktem kulminacyjnym bedzie to, ze w koncu przytyra i wszystkie laski beda na niego lecialy i badz co badz zostawi Cie dla innej!
Wiec przemysl jeszcze raz czy to aby na pewno dobry pomysl zeby Twoj mezczyzna przytyl.

zaloze sie, ze nie rozwazylas tego pod tym katem

pozdrawiam.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
no jest jeszcze wersja faceta...
po co on ma się strać skoro może jego dziewczyna nie jest na tyle atrakcyjna i napewno mnie nie zostawi dla jakiegoś faceta z ładnym ciałkiem (który by ją chciał)

oczywiście to tylko domniemania i czysta teoria :D

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10411
Moze ktos jeszcze ma jakas ciekawa teorie???

"The important thing is not to stop questioning."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WODA Mineralna

Następny temat

CYCKI DROŻEJĄ :( a bedzie jeszcze gorzej :(

forma lato