SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Co wybrac ? pomocyy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 205
Witam !

Mam 15 lat , 180 cm wzrostu , waze 69 kg . cwicze od malego (na powanie od jakiegos roku), kiedys byly to pompki i cwiczenia na drabince . Teraz mam swoja mala silownie :D No i mam do was kilka pytan :
1. Jem duzo ... Codziennie garnek ryzu , twarog , jajka , obiady (zalezy co mama ugotuje) :d , owoce. Staram sie jesc co 2 max 3 godziny . I teraz pytanie do was .. Czy to jak jem mozna nazwac dieta ? Jesli tak , to czy jest ona dobra ? jesli nie to co powinienem zrobic ?
2.cwicze w poniedzialki , srody, piatki i niedziele. Treningi koncze prsed 22. I teraz kolejne pytanie.. Chce kupic sb cos na mase . Tylko nie wiem co , gainer ? bialko czy co innego ? Chclem kupic gainera , ale sie zastanawiam bo slyszalem ze moge od niego w tluszcz obrosnac jedzac go po wieczornym treningu. Co mam kupic ? Zeby nie obrosnac w tluszcz .. A i podkresle jeszcze ze jestem typem czlowieka u ktorego ciezko przybrac tluszczu.jedzac go

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 205
na poważnie *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
:d

Zmieniony przez - EmkaMK w dniu 2013-10-26 15:28:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6329 Napisanych postów 141803 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1076383
1, bys musial zliczyc to wszystko co zjadasz, i zobaczyc czy pokrywa sie z twoimi zalozeniami i zapotrzebowaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a pkt 2 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 17188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47901
no na masę jest nadwyżka kcal, nie odżywka, to uzupełnienie odżywania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6329 Napisanych postów 141803 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1076383
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13324 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 52165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Co sadzicie o gainerze na noc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 614 Napisanych postów 36399 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 297096
Najgłupszy pomysł jaki może być, cukry proste w godzinach wieczornych do wymiany

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
co co po wieczornym treningu ? bialko ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac ?

Następny temat

do sprawdzenia plan