SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wybrac

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8145
Jestem na 4 tygodniu stosowania tihta + scorch obecnie dawki to 2 tighty naczczo , 3 scorchy przed treningiem i 2 po poludniu.
Moje pytanie jest odnosnie tego co mozna stosowac po takim cyklu czy thermal pro bedzie odpowiednim rozwiazaniem narazie fat leci pieknie ale po zakonczeniu cyklu to czuje ze jeszcze nie bedzie to co chce i chcialbym zapytac co moge dozucic czy mzoe jakies spalacze z wyzszej polki(oczywiscie bez zadnego dopingu prosze o pomoc

Lepiej żałować, że się coś zrobiło,
niż potem żałować, że się z tego zrezygnowało

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12384
A nielepiej by ci było robić teraz mase(sezon wakacyjny już mija) zamiast najpierw zbijać do 10%bf ?? ale nie o tym post jest wiec niezaśmiecam Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
zamiast TP kup TSE . Ile masz kasy ??

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7807
Jak fat idzie ładnie to najlepiej dalej ciągnąć na zestawieniu Scorch i Tight ew. jak brak $ zostawić samego Scorcha i też będzie git. Thermy nikomu nie będe polecał bo jej nie lubie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie ma sensu brac TS bezposrenio po tym jak sie bralo tight i scorch, spalacze ktor obecnie stosujesz sa to jedna z najlepszych bezefedrynowych i proponowalbym dalej na nich pociagnac redukcje chyba ze chcesz cos z efedryna ale wtedy to nie ten dzial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8145
No kasa to akurat nie problem tylko pisze zeby nie stosowac scorcha wiecej niz 8tyg.Dlatego wlasnie pytam thermal pro to tylko jedna z propozycji ale wole cos co nie odbije sie na moim zdorowi chodz nie mam problemow z serce to thermal to raczej taka dalsza opcja ja mysalem moze nad animal cuts albo cos podobnego ale sam nie wiem.Ale mysle ze najrozsadniej bedzie gdy odswieze tego posta po zuzyciu tighta ktorego mam na 15 dni(30tabsow) i scorcha ktorego mam na 21 dni(105)tabsow.
Ale dzieki za zainteresowanie

Lepiej żałować, że się coś zrobiło,
niż potem żałować, że się z tego zrezygnowało

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja bym proponował po tym cyklu zejść na kjakiś czas ze spalaczy, tym bardziej odradzić muszę thermala- zresztą to przecież nie jest temat na ten dział...
spróbuj na przerwie od spalaczy zapodawać substancje lipotropowe i dobrąś dietę z dużą ilością białka- coś dla odmiany, po takiej przerwie możesz znowu uderzyć w spalacze/choćby i te same, których teraz używasz bo jak piszesz działają/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8145
To znow ja odswiezam tego posta.
Scorcha i tighta zostalo mi do konca miesiaca wiec juz mysle co kupic na nowy cykl.
Po przewertowaniu sfd doszedlem do takego wniosku:
Lipoderm-y -spalacz miejscowy o ile to gdzies moge dostac
Meta-Burn XTP
i wlasnie chce dodac cos jeszcze moze T3 lub Blaze Extrem albo Lipidex czy Sesamin w kazdym badz razie chcialbym cos z SAN-u
sugeruje sie wypowiedzia Apokalipsy.
Tight i Scoch efekty super i po cyklu z substancji lipotropowych jezeli wyglada nadal mnie nie bedize satysfakcjonowal wroce do tighta i scorcha.
Czekam na wasza pomoc

Lepiej żałować, że się coś zrobiło,
niż potem żałować, że się z tego zrezygnowało

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Do autora: Twój profil jest prawdziwy, czy żarty sobie stroisz

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8145
Tak prawdziwy , sory waga 74 nie 47

Lepiej żałować, że się coś zrobiło,
niż potem żałować, że się z tego zrezygnowało

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12384
Pytanie poza konkursem - z czego ty się redukujesz ?? z kości na ości ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8145
Do Kuba_1984 - nie chce zejsc gdzies do 70kg i czyli jakies 10-12%bf pozniej masa

Lepiej żałować, że się coś zrobiło,
niż potem żałować, że się z tego zrezygnowało

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Resztki po cyklu...

Następny temat

kreatyna a trądzik

WHEY premium