SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co teraz zrobic

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1504
Mam 17 lat cwicze z kumplami u mnie w pokoju od 2 miesiecy tak porzadnie.Wczesniej to tylko jak mi sie chcialo.Jestem bardzo chudy 185cm i 61 kg.Od miesiąca jade treningiem na mase, ale diety nie mam, raczej narazie nie bede mial bo mi nie wychodzila, nie umialem poduktow dobrac.Chcialem tez w te wakacje porzadnie zadbac o kondycje(czyt.biegac), ale wiem ze masa i bieganie nie chodza ze soba w parze.Hmmm wiec nie wiem co zrobic, moze od wrzesnia zaczne masowke, przerwe ta, sam nie wiem.Ale to co mi gownie chodzi, po co dalem ten post w tym dziale??A wiec po to:mam pytanie od wrzesnia chcialem zaczac brac kreatyne, na cykl 6 tygodni, kolega mi mowil ze najlepiej taka lepsza za 120 bo 90% wchodzi w miesnie, a w te tanie malo daja.Inni mowia ze mam jakies brac metanbole tanie.Ostatnio tez kumpel mi mowil, ze moze miec tanio rozne odzywki za 10 zł.Wiec wkoncu nie wiem czy to wszystko takie tanie, a "g****" czy co.Co byscie mi radzili wziac(jak juz to od wrzesnia) GLOWNIE NA MASE, i nie wiem jak z z kasa bede stal.

Prosze o wyrozumiale odpowiedzi, bo nie wiem czy cos zaczac brac

Kreatyny sie troche boje ze wzgledu na rozstepy, ale nie wiem

"Nie wielkość psa mówi o jego agresywności"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7807
po pierwsze jak będzisz słuchał rad twoich znajomych to napewno marnie skończysz.
Po drugie: jeśli chcesz masy to najważniejsza jest dieta bezwzględnie, bez niej nie wróże ci sukcesu, tak wiec popracuj nad porządnym zestawieniem przedewszystkim pod kątem dodatniego bilansu kalorycznego i ilości biała. Jeżeli trudno nabierasz masy niezapomnij o sporym udfziale weglowodanów przedewszystkim złożonych.
Po trzecie jeżeli chcesz już zaczynać z suplementami: wybierz kreatynę np z vitalmaxa : na poczatek zdecydowanie wystarczy i dotego jest w miare tania; dotego carbo i gainera jeżeli ci funduszy starczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470194
dieta!! to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
dobra dieta to baza
bez niej nie ma o czym dyskutować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2523
zacznijmy tak-dieta i jeszcze raz dieta!!!!(cos o tym wiem tez miałem taki problem!!)do tego radziłbym dożucic gainera,naprawde jerzeli chodzi o przytycie gainer is the best!!!!oczywiscie powinienes to dostosować do diety ale na pewno nie zaszkodzi a na bank pomoże!!a na kreatyne jeszcze poczekaj troche i nie martw sie o rozstępy,jeszcze sie z tym nie spotkałem zeby ktos miał po kreatynie!! a tu masz przykładową diete:

to dieta dla osoby ważącej 67kg:
Śniadanie 7:00
Mleko 3,2% (250ml) + płatki owsiane (100g)
Mleko 3,2% (125ml) + twarog chudy (125g) (koktajl)
Oliwa z oliwa (5ml)/słonecznik (15g)
B: 35g WW: 80g T:15g

Drugie śniadanie 10:35
Serek wiejski (200g) + chleb żytni (100g)
B:26g WW: 60g T:10g

Trzecie śniadanie 13:35
Chleb żytni (100g) + żółty ser (3 plastry) + szynka (100g)
B:24g WW: 60g T:7g

Obiad 16:00
Ryz (100g) + pierś z kurczaka (150g) + owoc
Oliwa z oliwek 10-15 ml
B:33g WW: 84g T:18g

Trening 17:30
Posiłek bezpośrednio po treningu 19:00
Różnie to bywa, węgle proste w płynie (50g)
WW: 50g

Potreningowy 19:35
Jajecznica (4 białaka, 2 zółtka) + chleb żytni (100g)
B:22g WW: 60g T:20g

Kolacja 22:00
Mleko 3,2% (125ml) + twarog chudy (125g) (koktajl)
Owoc
B:21g WW: 10g T:4g

Razem
B:162g WW:410g T:74g + owoce + preparat witaminowy
dieta to podstawa powaga!!

Jestem jaki jestem,ale naturalny;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1504
dzieki wielkie za diete, ale narazie chyba nie bede sie stosowal do niej bo chce w wakacje porzadnie biegac.A od wrzesnia sie wezme za robienie masy i za przestrzeganie diety..pozdro

"Nie wielkość psa mówi o jego agresywności"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 803
kup jeszcze bronzer! Bez tego masy nie będzie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5699
osieml, słuchaj to będzie kulturysta z Ciebie jak hooy !! no i tak jak mój poprzednik napisał brozer podstawa. A tak na serio to zapytaj kumpla jak sie stosują tą "odżywke" metanabol i napsiz nam tutaj, pzdr

Nikt sie nie leni, bo nie ma na co czekać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
''metanbole'' .... z tego co wiem rekordzista spozyl 4700 mg tej odzywki w jeden dzien i chyba zyje do dzisiaj

P.S wersja na rynek amerykancy nosi naze D-Bol ( Dianabol ) i sprzedawana jest w wersji 0,005 g a 20 tabs
w Polsce tego gainera produkuje Jelfa koszt opakowania 6,50

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
modzi zrobcie cos z tym !!

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1504
Hehe troche zle napisalem, dalem poprostu przyklad.Poprostu kumpel mi powiedzial ze za 10zł, 20ł moze miec bardzo duzo roznych tam odzywek itp.Chcialem poprostu zapytac, co najlepiej brac

Co to jest brozer, i ile kosztuje

"Nie wielkość psa mówi o jego agresywności"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nlarge2 Prolaba

Następny temat

Dibencozide+Gainer+Cell Pump

WHEY premium