SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robic?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3634
Siema mam pytanie:
W poniedziałek robiłem klatke i brzuch a w srode robie Plecy barki i mam pytanie odnosnie Barkow. Jak po treningu klatki mam zakwasy na przednich aktonach miesni naramiennych to robic dzis trening na Przednie aktony? czy sobie odpuscic i zrobic tylko boczne i tylke natony?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie wiem jak ty robisz te miesnie klatki ze az masz takie zakwasy w barkach w ktorych o nie cięzko

jesli tylko raz ci sie tak zdarzylo - zrób, tylko zwazaj na ciezary bo mzoesz nie byc w stanie podniesc tyle co zawsze [ale nie wykluczam oczywiscie ze uda sie normalnie]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3634
Własnie Zawsze robiłem trening klatki na skosnej hantlami ale w poniedziałek wyjatkowo zrobiłem sztanga z nie małym Ciezarem i sa tego efekty ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
moze za duzy skosik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3634
Zalezy mi na poprawie gornej czesc klatki wiec skosik moze byc za duzy ale watpie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
wyjatkowo zrobiłem sztanga z nie małym Ciezarem
to i pewnie z technika bylo kulawo Nie radziles sobie z ciezarem wiec cisnales tez "z bara" Nie zmieniles nachylenie lawki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Klasyczny przypadek nieumiejetnego cwiczenia z ktorym boryka sie 90 % nowicjuszy ze wyciskanie to dla nich bardziej cwiczenie na przod barkow i na łape niz na klate.Po prostu kolego kulawa technika tylko i wylacznie.Kozaczysz z ciezarem i zamiast cwiczyc klatke ciagniesz barkami.Schowaj dume do kieszeni,obniz ciezar i naucz sie cwiczyc klatke !! I unikaj skosu bo przy tej technice to cwiczysz bary a nie gore klatki.

Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2008-01-16 20:46:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót po chorobie

Następny temat

Trening klatki prosze o rade

WHEY premium