SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robić gdy...? BJJ , proponowana technika

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 565
Witam , co robić gdy przeciwnik (mowa o BJJ) jest na górze w mojej gardzie i prostuje tułów jaką wtedy technikę kończącą lub zmianę pozycji mogę wykonać? Proszę o poważne odpowiedzi. Dziękuję.

leszczu25kg

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Jak wjezdza Ci lokciami na uda z gardy to najprostsze jest podlozyc swoje dlonie pod jego lokcie. Mam nadzieje ze wiesz o co chodzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 533 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4074
blokuj u góry nogami żeby nie prostował tułowia, bo wtedy to ucieknie.
balacha z gardy :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
To zależy od sytuacji. Zostawia ręce- szansa na balachę. Ciągnie Cię dodatkowo do siebie, albo Ty się podciągasz do niego- szansa na niektóre sweepy.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Jak masz tylko rękę dobrze wyłapaną to sweepy wchodzą jak świeże bułeczki. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
jesli nie jestes wstanie utrzymac pozycji to nic na sile, poprobuj otwarta garda. jak masz dobra stojke to odepchnij i wstawaj. jak nie zrobi nic to wstaniecie. jak bedzie chcial cie skontrolowac to duza szansa ze wpadnie w gilotyne
np
levus jakie sweepy stosujesz stad?

Zmieniony przez - pampuch w dniu 2013-02-23 18:26:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 565
PITTT dostałeś soga, zobaczyłem na YT jakiś "sweep" fajnie to wygląda ale mógłbyś mi powiedzieć PITTT czy te sweepy są w miarę możliwości wykonalne w SF gdzie nie ma kimon i trudniej złapać za sam nadgarstek?

leszczu25kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
juz nic

Zmieniony przez - pampuch w dniu 2013-02-23 22:32:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Leszcz, rozejrzyj się uważnie podczas treningu. Powinieneś zauważyć człowieka, którego ludzie pytają o rady, czasami zdarza się nawet, że człowiek ten pokazuje jakieś techniki. To najprawdopodobniej trener. Pogadaj z nim

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
PITTT :)
Jak gośc się prostuje - co jest dobrym u niego objawem - powinno się iść do kimury/sweepa z kimury z opcją gilotyny i sweepa z gilotyny. To takie w wersji podstawowej

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Tak jak Grimper mówi- bardzo fajna kombinacja: bump sweep, jak nie wyjdzie- atak kimurą, jak nie wyjdzie- atak gilotyną. Dla mnie ta kombinacja zawiera w sobie pewną ideę BJJ, nie wychodzi jedno- płynnie robię drugie i kolejne itd.

Ale od tego masz trenera, żeby Ci to pokazał. Niczego się z forum nie nauczysz, możesz owszem pogadać, ale od nauki jest trening.

Zmieniony przez - PITTT w dniu 2013-02-23 22:54:38

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
nie pierdl się, rób berimbolo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stłuczona i opuchnięta dłoń po tarczowaniu (zdjęcia)

Następny temat

Bjj, stara szkoła

WHEY premium