SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co poprawić w mojej diecie ? a może ją zmienić ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
Witam wszystkich serdecznie.
Jest to mój pierwszy temat i nie chce robić go niepotrzebnie wiec od razu powiem ze przez najbliższy rok zbierałem info z innych tematów na temat diety ale teraz chciałbym to wszystko zebrać do kupy.
A więc trochę o mnie: Jestem Bartek mam 15 lat mam 184 cm wzrostu, ważę 75 kg, ale chciałbym aby mój trening był bardziej skuteczny. Poniżej podam moją dietę którą stosuję dotychczas (no teraz w swięta sobie troszkę odpuściłem).

sniadanie godz 6-7 weekend 9-10 - ok 300 ml mleka albo jak wolicie napoju mlecznego 1,5%-2% z ok 120 g musli albo płatków owsianych

drugie sniadanie godz 11 - często bakoma 7 zbóż i 2 kromki pieczywa żytniego, miedzy obiadem lubię podjadać orzechy

obiad godz 14-15 - zazwyczaj 120-150g mięsa z kurczaka (nie zawsze filet) z ryżem ok 3/4 woreczka i gotowane albo na parze warzywa takie jak brokuły, marchew, fasola.

posiłek po treningu godz 17-18 - zazwyczaj pierś 150g bądź ok 50 g i puszka tuńczyka do tego pół woreczka ryżu

Kolacja ok 20-21 to 2-3 kromki pieczywa żytniego z twarogiem odtłuszczonym który robię z tuńczykiem, szczypiorkiem i jajkiem, często też ryba. no i witaminki ( witamina c magnez i olej z wątroby dorsza)

Piję ok 3 litry wody dziennie. Trening 3 razy w tyg (poniedziałek, sroda, piątek). Co o niej myślicie ? Co dodać ? co odjąć ? Może czymś uzupełnić ? z góry bardzo dziękuje.

Pozdrawiam barbo1999

Zapomniałem dodać ze chciałbym powiększyć klatkę i barki bo nijak się mają do brzuszka. :D



Zmieniony przez - barbo1999 w dniu 2013-12-28 02:53:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
wklej to w formie po treningu
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
Prosze bardzo :D




Zmieniony przez - barbo1999 w dniu 2013-12-28 12:00:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 640
dodaj do tym 2558 kcal jeszcze z 200 kcal, bo te 2558 kcal to jest liczba kalorii którą musisz spożyć żeby utrzymać wagę, więc dodaj jeszcze z 200 kcal żeby je przebić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
Ok. To jakiś zbożowy batonik starczy ? A co do reszty to jest ok i białka i węgli jest wystarczająco ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
za mało tłuszczu masz , to dieta na masę ?

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
A więc chce powiększyć klatkę i barki, che żeby były potężniejsze bo łatwiej wywalczyć pozycje pod koszem :D
na po treningu mam swoje aktualne foto (sam zobaczysz że mizernie to wygląda)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
samej klaty i barków raczej nie powiększysz "jak trenować to trenować " ćwicz całe ciało + dobra dieta twoja do wymiany

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
Dzięki wielkie za pomoc. Ułożyć nową dietę ? Skupić się bardziej na białku czy na węglach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
tak dietę ułóż nową ,białko 2-2,5g na kmc ,tłuszcz 1-1,5 g na kmc a reszta ww ,dokładniej rozpisane rady masz tu
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
Nowa dietka. Mam nadzieje że dobra, bardzo fajny artykuł podesłałeś.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Parę pytań co do diety. 16 lat, 177cm, 67kg.

Następny temat

Dieta na redukcje do oceny.

WHEY premium