SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co myślicie o mojej diecie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Chciałbym zebyscie ocenili moją dietke "szkolną" :
1) 50 g waflów ryżowych (bez dodatków)
2) 1 jajko na twardo drobno posiekane
3)jabłko, ewentualnie banan
Może to nie jest doskonała dieta, ale naprawde na więcej mnie nie stać. Z góry dzięki

sra ta ta ta ta...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3440
Heh to ja juz wolałabym do szkoły wziąc kanapke z ciemnego chleba razowego,z białym serem ,sałata i pomidorem np.

"nie spróbowałeś wszystkiego-nic nie wiesz.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
diete sie rozpisuje na caly dzien a nie jeden posilek!!

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Wiem, i mam rozpisaną. Chciałem tylko spytac czy ten posiłek jest ok?

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
niestety kiepskie... malo bialka, zero wolnowchlanialnych weglowodanow, zero zdrowego tluszczu

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015


Jesli to cos zmieni to chciałbym jeszcze dodać ze mam codziennie jeszcze w szkole 0,25 l mleka

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
troche to nie zmieni(8g bialka), ale ciagle masz tam wegle proste i zero tluszczu (zdrowego)

...ale po zdjeciu widac ze mimo wszystko ladnie rosniesz na tej diecie

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Jak Shamanka_ i dał bym jeszcze orzechy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Nom, zrobili mi jak sie pochylałem

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść??

Następny temat

Dieta dla pływaczki

WHEY premium