SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po cyklu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
Witam witam!
mam 17 lat, w życiu jadłem NitroBolon II,Monohydrate creatine KAIZEN,cm3,BCAA 750, białeczka, węglowodany bla bla bla ...
Niedawno skończyłem miesięczny cykl CM3 i BCAA 750. Minęło od końcowej dawki jakieś 20 dni. Czy mam już zacząć coś "jeść" czy poczekać do 31 dni - miesiąca? Co później? zależy mi aby wziąć coś, co da mi ogromnego kopa na siłę...Abym mógł co raz to więcej wyciskać na klatkę (na razie 90kg robie serie a ważę 74kb przy wzroście 175cm).chciałem wziąć sobie raz jeszcze NITRO ale powiedziano mi, że jeżeli już wcześniej go brałem - efekty będą znikome, natomiast również nie mogę teraz wziąć np. NANO-VAPOR czy XPAND'a ponieważ później, bo tych silnych odżywkach, będę musiał brać silniejsze, bo słabsze już mi nic prawie nie dadzą, także na razie aby iść tak stopniowo do tych xpandów itp. ... co radzicie abym po cyklu, zakończonym 20 dni temu CM3 oraz BCAA750 wziął teraz? Zależy mi również aby dane odżywki, które zaproponujecie były w tabsach - preferuję tą formę (proszków nie za bardzo lubię).

Pozdrawiam i czekam na komentarze, oby były pomocne ;P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7234
przykładowe dawkowanie:
dt:
cell pump 1 porcja rano na czczo
witamina i omega 3 po sniadaniu
omega 3 po obiedzie
cell pump 1 porcja zaraz po treningu
zma przed snem (1 zinc. i 3 fil.) lub 1-2 k. chela mzb - zalezy ktore zma wezmiesz...

dnt:
tak samo jak w dzien treningowy.
2 porcja cell pump w porze treningowej

na cykl dajesz 2 puszki cell pumpa i do tego przez caly cykl zapewnij witaminy,o3 i zma.
mozesz jeszcze dokupic carbo i pic po treningu z 50g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Po pierwsze czytaj duuużo i nie wierz we wszystko co koledzy mówią
a po drugie odpowiednia dieta i trening + mono i siła rośnie.


pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
czyli co ... po cyklu CM3 znowu wziąć kreatynę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5761
To działa tak:

Cykl np.6 tygodni
odpoczynek po cyklowy od kreatyny 6 tygodni.
Cykl Jakieś, mono , tcm , ester, cytrynian itp....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
aha czyli jeszcze się wstrzymać i znowu kreta tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
tak:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
ok. a w takim razie za tydzień, dwa co mam kupić? jeżeli mój ostatni cykl to był CM3 + BCAA 750 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7234
4 tygodnie przerwy w zupelnosci wystarczy... a teraz jest tyle stackow ze mozna tworzyc nieskonczone kombinacje wiec napisz ile mozesz wydac na cykl i jak z dieta to cos doradzimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
diety za dużej nie mam, za to za szybko i za mocno rozporwadzają mi się cukry, stąd jak najmniej masówek staram się zawsze brać, nie jest cukrów, czasem pączka wciągnę ale to wszystko, głównie jem mięsto a szczególnej diety nie mam, jej produkty bogate w subst. odżywcze jak np. białko,magnez,potas itp.

A z kasą? myślę, że do 150zł mógłbym wydać, wiem ze to mało, ale młody jestem - 17,5 lat - wiec kasa nie zawsze jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7234
wiec ja na twoim miejscu bral bym z allegro 3 puszki cp 450g za 125zl bo jest fajna promocja i przesylka gratis.
teraz zjadlbys 2 puszki cp na cykl, a na nastepny cp+jakis inny stack, mozliwosci jest naprawde wiele.
za reszte kup witaminy i dobrze by bylo jeszcze sie szarpnac na zma z apteki (zincas forte+filomag b6) i omege 3.
ale najlepiej by bylo jak bys podszedl do dzialu odzywianie i cos pokombinowal z zarciem bo na tych cp moglbys zrobic duzo wiecej niz bez diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
Poczekaj poczekaj :D bo napisałeś to jakbym był starym wyjadaczem haha :) Możesz proszę rozpisać wszystko pełnymi słowami itp.? :) zrozum ja jeszcze "młody" koks jestem :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-GLUTAMINE czy HMB

Następny temat

rexorubia

WHEY premium