SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co o tym sadzicie??

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
Ładnie jest i to bardzo- wez sie za mase i nie smaruj sie tak oliwka bo syfów na plecach dosteniesz
POZDR SOG

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 360 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22385
mały666 ---> to co mam mu napisać, ze jest za***iscie i jest kozak ? Wiadomo tragicznie nie jest ale brakuje jeszcze kg bo co to za waga 66 przy 180 cm? Masuj się, przyjda kg a wraz z nimi wieksze wymiary...
a masz dużo czasu więc kiedyś możesz być wielki :)

Zmieniony przez - socham w dniu 2006-10-21 21:07:26

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46
tragedja, wygladasz jak z obozu, strasznie chudo, cienko ... po co wogule wklejac takie foty jak nic na nich nie widac?? to tylko moja skromna opinia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3140
masa masa masa, ttylko pilnuj brzucha, bojest juz szeroki a jak sie zmasujesz to bedzie taki jak twoje barki, wiec nie czytaj tego co ja pisze tylko czytaj cos o diecie i trningu na mase, no i czemu dalej to czytasz,co za gośc, no i dalej to czytasz... ;) a serio to napisz w innym dziale tym o trningu zeswoj plan i popros o korekte, ale nie tak: "prosze o ułożene mi lanu na mase" tylko najpierw poczytaj wybierz cwiczenia takie tóre bedziesz chcial robić , anie takie ktorych nie lubisz, i wpisz to tam i nich ktos Ci pomoże, tylkoangażowanie się jest bardzo potrebno, bo wtedy ludzie bardziej chca ci pomagać.

a i jeszcze jedno nie smarój sie tym jak idziez do szkoły, bo może byc nieciekwie jak cie mochy obleca ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
swiecisz sie jak psu jajca

Na początku stworzyłem niebo i ziemię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10395
Grzesiu masuj,masuj bo cienko.Ale tak jest na początku.Pozniej juz moze byc tylko lepiej.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
Gesioo15 powiadasz ze przegladasz juz od roku forum L.wysłanych artykułów 13
L. przecz. artykułów 37 a pozatym to slabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7188
co ty sie tak świecisz z piekarnika wyszedłes ze taki przypieczony i olejem roslinnym wysmarowany czy jak ?? ale jak na 15 lat to dobrze ale i tak sucho cwicz dalej sog moze ci dam

ćwicze bo lubie a co lubie to robie
A to moja domowa siłownia http://www.sfd.pl/temat285836/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3144
Sadze ,że szkoda oleju na Twoje ciało ile frutek mozna by usmażyć...

Dążenie do doskonałości...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 205
Darek18... przegladałem ale nie na tym nicku ten mam chyba od tygodnia albo nawet krucej a na tamtym zapomniaęłm hasła wienc mam nowy:) a takie wypowiedzi ze sie swiece jak ... to mzoecie sobie darowac bo w zaden sposob mi to niepomaga a liczyłem na wasza pomoc widocznie to był błąd juz wiencej go niepoepłnie bo ludzie na tym forum sa niewychowani:) i tyle ma do powiedzenia... dzx osobom które potkraktowały moj temat powaznie a reszta to idzie sie załamac ale nieprzejmuej sie waszymi wypowiedziami bo za przeproszeniem jestescie tepi :) chcecie zabłysnac takimi wypowiedziami no to gratulacje i jezeli jest tez zemna bardzo słabo jak ktos powiedział to chciałbym wiedziec jak wy wygladaliscie w wieku 15 lat!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecy Czawaja- staż 13 miesięcy

Następny temat

Foty do oceny

WHEY premium