SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na pierwszą odżywke?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 659
Witam.
Potrzebuję pomocy w doborze pierwszej odżywki. Na siłowni ćwiczę rok, lecz miałem przerwę wakacyjną i dopiero wracam do treningu.Chce rozpocząć pełną parą. Chce teraz przez miesiąc zrobić ogólnorozwojowy trening i trenować bez wspomagaczy aby wrócić do formy sprzed wakacji. Dietę już konstruuję powoli na masę. Nie wiem co dolożyc jak wywali mi tzw. stop. Niby wszystko było okej przez ten rok na siłowni ale niewiele po mnie widac bym ćwiczył a wcale sie nie obijałem jedynie nie trzymałem diety ale teraz już będe. Jestem ektomorfikiem, szczupła sylwetka lecz jak zdaży mi się przytyć to widać to jedynie po brzuchu.
Do rzeczy, wzrost 183, Waga 67.3kg, 17lat.
BICEPS: 33CM-34CM
KLATKA: 94cm
Udo: 49cm
Mimo to że ćwicze to marne widac efekty. Najpierw odrobię formę sprzed wakacji gdy podnosilem okoo 65-68kg na serie a nastepnie chce coś wziąć. Myślałem nad cell pumpem ale jeszcze sie ucze i nie chce sytuacji że wchodze do szkoły a tu krecik stuka i trzeba gonić na kibel. Co polecacie na taki pierwszy cykl? Może mono?
Chciałbym przytyć do około 75kg i ładnie to wyrzeźbić.
ps. na raz najwięcej udało mi się wycisnąć 78kg na płaskiej ławce.
Czekam na pomoc, pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolega ma rację. Zbieraj wagę, ale staraj się zbudować czystą masę mięśniową. Na redukcję będzie jeszcze czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
jak ogarniesz dietę to mono wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
kreatyna styknie ewentualnie jakiś gainer pomiedzy posiłkami na uzupełnienie braków;) ale dieta to podstawa

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 659
A tak konkretnie to co zamówić? Coś polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
chcesz proszek czy kapsy? różnicy w działaniu nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 659
Nigdy w życiu nic nie brałem, dla mnie bez różnicy. Monohydrat Kreatyny od Treca 600g będzie okej? I jeszcze jedno kiedyś znajomy mi mówił że monohydrat bardzo psuje wątrobe, myslę że ściemniał ale co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie psuje wątroby. Mono od Treca może być. Jak chcesz coś tańszego to Vitalmax lub Scitec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
a jak kapsy to olimp 1250 MC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
na 1 raz kup mono w proszku taniej wychodzi np sciteca mono 50 porcji podajze po 5g

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
"jedynie nie trzymałem diety" - i tu masz odpowiedź dlaczego nie widać po Tobie że cwiczysz, a co do kreatyny, nie ma różnicy z jakiej firmy weźmiesz, mono z sfd, czy universala - to samo działanie.

"Wola psychiki, daje wyniki" - Jan Łuka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1221
nie chce cie martwic ale 75kg przy twoim wzroscie to troszke za malo zeby zaczaynac rzezbic. Sam zaczynalem od takiej wagi przy takim samym wzroscie i przy 75kg dopiero cos zaczynalo byc widac ze moze z raz sie bylo na silowni ;)

Some things will never change.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z doborem supli

Następny temat

Nowy zakup.

WHEY premium