SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co lepsze do pomocy ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2449
co jest bardziej efektywne przy budowaniu masy (mięśni, nie tłuszczu ) ? białko czy gainer ? co polecacie na początek... ćwicze pół roku na sucho już i myślałem zeby cos sobie zakupic :)Oczywiście wiem ze odżywki są tylko uzupełnieniem diety, żeby nie było ze ładuje coś w siebie a nic nie jem nie mam bardzo dokładnej diety, ze wszystko sobie odliczam i w ogóle, ale jem śniadanie (raczej stała pora), jem w szkole, przed i po treningu no i przed snem (i nie są to czipsy itp. ) Więc co byście polecali ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
to zależy. Gainer zastępuje posiłek ale tak czy inaczej posiłek jest dużo lepszy i zdrowszy niż takie coś. Bialkiem się tylko uzupełnia braki w diecie. Są jeszcze bulki. Czyli 50%ww/50%białka.

pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2449
a co sądzicie o braniu BCAA ? Daje coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
wróc do podstaw chłopcze
albo do podstawówki to się nauczysz, że budulcem mięśni jest BIAŁKO, a białko jest zbudowane z aminokwasów

co z tego ,ze jesz: jak pewno jest to nawet nie w 50% wartosciowe jedzenie - tak moge wnioskowac z tego co napisales w 1 poscie
dlatego odsyłam do odzywiania, tematów podwieszonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
a oley92 - nastepny..

nigdy nie było, nie ma i nie bedzie odzywki
50% bialka, 50% wegli
znajdz mi taką to oddam Ci stanowisko administratora forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
podwiesze jedno male pytanie zeby nie zakladac nowego tematu
czy oplaca sie brac bcaa w dni nietreningowe czy tylko brac w treningowe ? z góry dzieki za odp pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
nie ma zbytniego sensu stosowania bcaa w dni NT
marnowanie towaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2760
Oleyowi zapewne chodziło w przenośni o te 50 % tak jak piszą to w ulotkach producenci takich odżywek a przeważnie jest to około 40 paru gram ...

Zmieniony przez - Zimer69 w dniu 2007-09-06 20:18:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje rady??

Następny temat

odzywki-pomoc!

WHEY premium