SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jest?;/ Problem z przybieraniem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1892
A przede wszystkim spytaj się kogoś z dużym stażem : Czy nie zechciałby ci towarzyszyć przez jakieś 2 tygodnie podczas treningu, aby doradzić ci jakie ćwiczenia wykonujesz źle i jak się je powinno wykonywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78
Aibh dzieki :] Postaram sie zastosowac do Twoich zalecen. A co do Twojej wypowiedzi biliwiget, jestem swiadom, ze moj plan jest kiepski, ale mnie sie nigdzie nie spieszy z niczym. Jest kiepski, ale bezprzesady, zeby to bylo tak, ze nic bym nie przybral 0_o Widocznie problem tkwi w diecie, dzieki za info ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
bqw - nie przejmuj się ze ktoś się nabija z ciezarów jakie stosujesz. Początki nie są łatwe - ja zaczynałem od sztangielek 7,5 kg na klatę. Ciężary wzrosną z czasem. Najistotniejsze żeby ćwiczyć z głową i nie wierzyć ślepo wszystkiemu co ktoś ci napisze albo co usłyszysz od kolegi mającego od ciebie dłuższy staż o parę miesięcy.
W tym sporcie wiele rzeczy jest sprawą indywidualną.
Pozdrawiam

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
alez naturalnie
ale ten plan jest beznadziejny
widomo ze to głownie zalezy od diety ale wiadomo tez ze to nie jest dział odżywianie zeby rozpisywac ewentualnie poprawiac diete
jak komus sie chce -brawo , bardzo dobrze
ale z takim treningiem nic nie osiagnie
tym bardziej podkresliłem słaby stan jego wiedzy na temat treningu, jesli nie beznadziejny
i dlatego skierowałem do podwieszonych, bo nieumiejetnosc nazewnistwa chociaz popuilarnego cwiczen dawajac plan na forum do sprawdzenia przez innych jest troche conajmniej niepowazne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78
Owszem przeczytalem podwieszone, tyle ze skad ja mam wiedziec, ktora nazwa odpowiada cwiczeniu, ktore wykonuje ?0_o Widze, ze jestes jednym z ludzi "Pan A: Moglbys mi pomoc?
Pan B: www.google.pl"
Nie chcesz mi pomoc to nie wypowiadaj sie w tym temacie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
jak mówisz ze starasz się jeśc duzo węglowodanów i białka.. to nie dieta.

a tłuszczy to w ogole nie jesz??

ułóż dobra diete- jak nie będziesz przybierał nic, to dodajesz kcal i po kłopocie.


pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
www.kulturystyka.pl/atlas i wszystko jasne.
Nie obrazaj nikogo, kto mowi ci madre rzeczy bo ... (tu dowolna interpretacja!)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1892
Zapomniałem dodać żebyś jadł dużo ryb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78
Co do diety...
bialko- 2,5g
weglowodany - 3g
tluszcze -1g

wyliczylem 1900 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
sadzac bo ilosci przeczytanych artykulow smiem stwierdzic, ze kolega tak naprawde nic nie czytal i jeszcze ma wielkie pretensje... Dzial odzywianie+dobry trening i rosniesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na klatke

Następny temat

metoda ekscentryczna-???????

WHEY premium