SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej ? Masa 118kg - Redukcja?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1124
silowni bym nie opuszczal ale zmien trening, na masowym daleko nie zajedziesz na ujemnym bilansie kalorycznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1557
Jakies propozycje jak zmienic masowy split na redukcyjny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5750
poczytaj o fbw, ewentualnie split/2xpartia na tydzień. redukuj bo zalany jesteś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1557
Aktualnie jest split - masowy

Co 2 dzien.
I
KlATA BICEPS
II
PLECY TRICPES
III
BARKI NOGI

Kiedy dodac aeroby ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1557
Ktos doradzi jak polaczyc trening na silowni z redukcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3347
FBW + aeroby po treningu, w dni nietreningowe interwały. Strasznie sie kolego zapuściłeś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
normalnie laczysz trening, nie wiem kto napisal, ze jakis trening silowy nie gra w parze z redukcja

po pierwsze nie ma treningu masowego, po drugie redukcja/masa zalezy tylko i wylacznie od podazy kalorii.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1145
kolego trening możesz robić normalnie , najważniejsza jest dieta , dodaj białka żeby Ci mięcho tak nie spadło , obcinaj węgle , oczywiście kalorie na - i w dni nie treningowe areoby lub bieganie . u mnie zawsze coś takiego działa. Ja zaczynam redukcję za 2 tyg ale do zrzucenia sporo mniej , powodzenia !

children of the KoRn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 166
witam moge ci poradzic tylko to co dziala na mnie po kazdej silowni 1h aeroby duzo bialka i osobno jeszcze biore amino w tabletkach od 2 tyg jade na animal cuts ale dla mnie to lipa powodzenia przed toba duzo pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10970
Dobra masa.
Nie słuchaj idiotów, którzy mówią o odstawieniu siłowni, chyba, że chcesz mieć mega spadki...
Trening siłowy ma za zadanie umożliwić utrzymanie masy mięśniowej, nie spalać tłuszcz. Ćwicz tak, jak ćwiczyłeś, ewentualnie bardziej skup się na ćwiczeniach wielostawowych. Dodaj aero w dni nietreningowe, stopniowo zwiększaj ich ilość. Po paru tygodniach ewentualnie interwały.
Jeśli chodzi o dietę, obetnij węglowodany. Dużo białka, umiarkowana ilość tłuszczu i niskie węglowodany. Z suplementacji dorzuciłbym o-3.

Jeżeli dopiero skończyłeś masę, nie rozpoczynaj od razu ostrej redukcji. Poczekaj, zacznij od utrzymania przez pewien czas tego, co zbudowałeś.

Keep it simple, Stupid!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krażki spokey wymiary

Następny temat

PROBLEMY ZE SNEM SZCZGULNIE PO TRENINGU ! 13 lat i 7 miechuw mam

WHEY premium