SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie wiem co robić,mam dość małoł mase,a idą wakacje i co dalej masować czy rzeźbić??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez nightingal z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
siemka tak jak pisałem w temacie mam dość małą masę mam 166wysokości a warzę 58kg pas 72cm,klata 93cm,32bicek,biodra80,nadgarstek 17,przedramię 23,udo 47, szyja 34. no i nie wiem czy dalej masować czy zacząć rzeźbić.dzięki za odpowiedz z góry dziękuję

daję jeszcze kilka zdjęć :P













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
trzeba miec z czego rzezbic...

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
dzięki czyli dalej masa, mógłby mi ktoś napisać jakiś dobry plan treningowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nic o Tobie nie wiemy, pytania o wakacje zadaje się z rok wcześniej, czyli teraz można pomówić o wakacjach 2016.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
dziękuję dziękuję. ćwiczę rok na masę ważę 58kg wzrost 166, wymiary podałem wyżej wraz ze zdj. więc widać jak wyglądam, zastanawiam się czy na te wakacje mógłbym rzeźbić to co mam,wiem mała ta masa ale moim zdaniem nie jest źle, czy może lepiej by było dalej masować ? jeszcze raz bardzo dziękuję i sorki za te pytania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 133 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16465
Masz niedowagę to co ty chcesz rzezbic
1

Praca jest swietnym środkiem,aby w cierpieniu postawić nas na nogi?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1159
Piszesz że ćwiczysz na masę, czyli co ? Na masę jest dieta z dodatnim bilansem kalorycznym. Jak to wygląda u Ciebie ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 168
jest dodatni dzięki za odpowiedzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta dla trenujących - proszę wypełnijcie :)

Następny temat

Masa miesniowa, budowa, progres.

WHEY premium