SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co Mam zrobic

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2
Hej ma 182 i duza tluszczu co bardzo mi przeszkadza od pasa w dul jest wszysko oki noi zbudowane itp. Ale gura brzych oponka mi Przeszkadza bardzo hce sie jej pozbyc prubowałem wszyskiego dzieta ograniczanie w jedzeniu silownia basen itp . Ostatnio miałem nie zbyt ciekawa przygode i sie zdenerwowałem i postanowilem nic nie jesc zyc na witaminah i wodzie moze to cos da Nie mam zabardzo kasy na silownie wiec hodze do znajomego nie ma zaduzo sprzetu . Ale wruce do sedna Co mam zrobic zeby stracic ten h... brzuch bardzo mi przeszkadza jak nigdy Kto mi pomoze cos z tym zrobic bardzo mi zalezy
Mam 20 lat
Wzrost 182
waga 105 <az wstyd >
Bardzo chce cos z tym zrobic Prosze o pomoc .
Bez jednenia trzymam 3 dzien :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3164
zrób diete z ujemnym bilansem, ćwicz nadal i do tego aeroby. Głodówka to nie najlepszy pomysł.

"co wypijesz to wypocisz, co Cię nie zabije to Cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzis jestem 4 dzien jak zrobic dziete z odmienym bilansem mozesz mi podac przyklad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19227
rozumiem że chcesz przytyć ze 3 kilo ? bo inaczej skąd ta głodówka...
3kg tłuszczu oczywiście, nie mięsa

Memento Mori Ergo Carpe Diem
Wasze testy: http://www.sfd.pl/Wasze_testy_-_tylko_najlepszy_sprzęt-t423965.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak jak to twoje foto to ty sie nie musisz martwic o tluszcz bo sora ja hce go zwalic Pracuje fizycnie a ***owo spalam tluszcz i mnie to w..... i co robic aa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 228
siemka,wiele osob chcac schudnac obcina drastycznie kalorie badz, proboje sie glodzic, a efekt jest odwrotny, do tego zwalnia przemiana materi i kazda dostawa jedzenie do organizmu magazynuje sie jako tluszcz bo organizm chce przetrwac a ty go glodzisz.
Jak najszybciej zacznij normalnie jesc,malo a czesto, 5-6 posilkow dla przyspieszenia przemiany materi.
Zrezygnuj ze slodyczy i bialej maki.
Kazdy posilek musi byc zlozony z weglowodanow zlozonych i wartosciowego bialka, przy czym pierwszy posilek musi byc najwiekszy a czym dalej wieczoru to zmniejszasz porcje,

weglowodany ktore zjadasz to beda od tej pory: platki owsiane,brazowy ryz,makaron durum do tego wszelkie warzywa,pamietaj zadnego bialego chleba ani bulek, ani zwyklego makaronu, ogranicz owoce poniewaz zawieraja cukier tzw fruktoze, wiec owoce w maly ilosciach ale tylko rano lub po ciezkim treningu
do tego duzo warzyw!!

bialko: 1)jaja(ale nie jedz wszystkich zoltek,jezeli jesz np 3 jaja to 1 cale a w pozostalych wywal zoltka;
2)twarog
3)tunczyk wedzony badz z puszki
4)wszelkiego rodzaju ryby
5)kurczak oczywiscie gotowany badz smazony na oliwie z oliwek

musisz takze dowiedziec sie ze od tluszczu sie nie tyje tak jak od tych niezdrowych weglowodanow ktore jadales do tej pory, czyli musisz tez dostarczyc zdrowych tluszczy
tluszcz:oliwa z oliwek,tunczyk wedzony(dadtkowow dobre zrodlo bialka jak juz pisalem wyzej),orzechy,siemie lniane

jako dodatek do diety mozesz takze dodawac jogurty naturalny,kefir

wiec uloz sobie diete z tych produktow,pamietaj 5-6 posilkow

Zmieniony przez - mruczus11 w dniu 2008-11-28 12:21:22

Zmieniony przez - mruczus11 w dniu 2008-11-28 12:22:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23151
http://sjp.pwn.pl/ ja proponuje zajrzec tam

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
JA Jadam mało dzienie jest to gura 3 jajka i 2 kromki białego hleba obiadu brak bo pracuje kolacjia zadko naj czesciej jestem zmeczony albo pije kawe i to wszysko slodycze ograniczone sa na zro owoce uwielbiam i jadam jabłka lub cos z cytrusow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 633
nom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19227
chłopie masz 20 lat i pretensje do wszystkich
myślisz, że wszystkim tutaj to przychodzi łatwo ? podstawą jest wiedza, ona Cię nic nie kosztuje i nie zależy ona od genetyki
jak by Ci tam bardzo zależało jak piszesz to najpierw byś poczytał a nie się żalił że się głodzisz, bo nadgorliwość jest gorsza czasami od głupoty także tyle z mojej strony
o ile to nie jest prowokacja bo suma przeczytanych postów jest śmieszniejsza od Twoich założeń...

Zmieniony przez - MorfeniX w dniu 2008-11-28 15:09:35

Memento Mori Ergo Carpe Diem
Wasze testy: http://www.sfd.pl/Wasze_testy_-_tylko_najlepszy_sprzęt-t423965.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 633
wiem że to stary temat ale przeczytałem nie dawno bo jestem młody i nie lubię czytać że nie zależy czy mało jesz ważne żebyś jadł około 6 posiłków dziennie a nie ty piszesz żę mało jesz co z tego chłopie !!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta od oceny

Następny temat

Międzynarodowa konwencja Katowice 6-7 Grudzień

Nutlove-choco