SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oceńcie co mam zrobić

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Witam mam problem bo niewiem co robić przy swoich wymiarach czy robić masę zawsze chciałem mieć podkreślone mięśnie ale jestem endomorfikiem i cały czas mnie zalewa szczególnie dolne partie które są nieproporcjonalne do reszty .mianowicie czy robić masę żeby trochę klata urosła której jest zero czy najpierw spalić tłuszcz i od nowa zabrać się z dieta żeby rosnąć dobrym mięśniem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Wklej zdjęcie sylwetki, wtedy będzie można coś na ten temat więcej powiedzieć.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Instalator2015
Witam mam problem bo niewiem co robić przy swoich wymiarach czy robić masę zawsze chciałem mieć podkreślone mięśnie ale jestem endomorfikiem i cały czas mnie zalewa szczególnie dolne partie które są nieproporcjonalne do reszty .mianowicie czy robić masę żeby trochę klata urosła której jest zero czy najpierw spalić tłuszcz i od nowa zabrać się z dieta żeby rosnąć dobrym mięśniem ?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Góra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Trochę tłuszczu masz, więc na początek wypadałoby nieco zredukować, chociaż te 10-12 tygodni, do zera też nie ma sensu ciąć, ale warto by osiągnąć przyzwoity poziom bf, łatwiej wtedy będzie o czysta masę.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2018-01-24 15:49:56
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Dzięki za podpowiedz jakiś trening polecisz albo dietę ? Byłbym wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6229 Napisanych postów 75799 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753504
Trening siłowy będzie podstawą. Do tego np. interwały na razie raz w tygodniu. Zapraszam do odpowiedniego działu. Odnośnie diety, to na początek wypełnij ankietę działu:

http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-01-24 16:04:31
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posiłek potreningowy

Wiecej