SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol-czyt od strony 3.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
vide wypowiedź Si2uiel...

nie stosuj kreatyny bo zwiekszysz masę ciała.



Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
manjaq to tylko moje zdanie a zjadlem i wypilem duzo "elki" hehe.
ale teraz stosuje bardziej zaawansowana suplementacje moze mniej zdrowa ale za to...
zreszta patrzac na twoje zdjecia to wcale sie nie dziwie ze latwo tracisz tluszcz hardgainerze.
jak bym mial tak przemiane materii jak ty to polecalbym na odchudzanie witamine c

The NOTORIOUS B.I.G.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh no raczej ja to po 5minutowym spacerze spale więcej tluszczu niz jakis pasibrzuch po 40minutowych areobach

pozdrawiam

Piotrek



najlepsiejszy dzial w historii
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne

TEXT ROKU:
"A co mam zrobić z tymi cholernymi bąkami !!! Ten smród jest nie do wytrzymania!!! Koledzy chcą mnie skazać na banicję, bo nawet maski gazowe nie potrafią powstrzymać tego smrodu, a druga sprawa to to że co chwile puszczam bąki i nawet nie mogę iść do mojej dziewczyny na 2 godziny bo chyba by mi dupsko rozerwało. A jak rozerwie to ona już nie będzie mnie chciała!!! POMOCY"
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=63552&whichpage=1&crc=2513441#post3 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Zwierz -> mówią, że piroginian nie powoduje zatrzymania wody... wiec kolezanka nie 'spuchnie' od niego... Dziala dobrze antykatablolicznie, a piroginian ktory sie odlacza jako spalacz tluszczu... moznaby sprobowac...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Retencja wody jest znacznie mniejsza, ale jednak jakaś jest, a masa jednak się zwiększa, więc podzielam zdanie Zwierza, za to spadki minimalne.

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Nie bierz glukozy do cyklu kreatyny, bo mozesz sie otluscic. Glukoze bierz jedynie do dawki potreningowej kreatyny, o innych porach bierz ryboze.
L-karnityne bierz na 1-1,5 godzinki przed treningiem. Dodatkowo zaopatrz sie w chrom, magnez, b-complex i cynk.

Michał G. "GÓRAL"

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
!!Witam serdecznie!!
Spróbuje Cosmogirl odpowiedzieć na Twoje pytanie bardziej obszernie. Mówisz że niedługo będziesz miała zawody ale pomimo tego chcesz się odchudzić - taki zabieg nie będzie Ci służył. Pytałaś cię czy można schudnąć bez stratu siły mięśni- otóż jest to nie możliwe w warunkach naturalnych (używając substancji niedozwolonych można to osiągnąć np. przez stosowanie Clenbuterolu, o nim napiszę troszke później) - tak więc w Twoim wypadku zrzucanie tłuszczyku pogorszy Ci jedynie rezultaty. Wiadome jest to, że to właśnie węglowodany(, które są głównym paliwem dającym energię) tuczą, w przypadku diety mającej na celu zrzucenie tłuszczu musiałabyś zredukować ilość sporzywanych węgli ale to dporowadziło by do zmniejszenia Twojej energi życiowej.Jednak jest pewne pośrednie wyjście mogłabyś spróbować zmniejszyć ogólną ilość kalorii o ok. 250-500kcal głównie pochodzącej z węglowodanów na to konto dorzucając większą ilość białka. Dodatkowo żeby zachować jak najwięcej mięśni mogła byś posłużyć się środkiem zastępującym energie wykorzystywaną z węgli - fosforanami. Po krutce to omówię-Gdy spada liczba kalorii zwłaszcza tych z węgli-dochodzi często do zwolnienia metabolizmu. Badania wykazały że przyjmowanie fosforanów (w jednym z eksperymentów stosowano537mg fosforanu wapnia, 107mg fosforanu potasu i 25mg fosforanu sodu) powoduje że szybkość metabolizmu pomimo diety pozostaje na stałym poziomie.Przyjmowanie fosforanów w wyżej wymienionych dawkach wraz z posiłkiem pomoże doprowadzić Twoją sylwetkę do szczytowej formy, ponieważ pomimo zmniejszenia liczby kalorii tempo przemiany materii pozostanie wzmożone.Oprócz tego pamiętaj żeby po treningu zażyć cukry-czyli węglowodany proste, koledzy dobrze mówili o glukozie- nie miej obaw że się odłoży w postaci tłuszczu oczywiście stosowana w tej porze, w następnych porach unikaj glukozy. Jednak żeby doszło do katabolizmu tłuszczu musiałabyś mieć dużo wysiłku fizycznego (jak widzę masz dosyć sporo). Zredukuj dodatkowo tłuszcze do ok. 10gram ale żeby nie tracić na masie m. zakup dodatkowo środek zawierający kwasy tłuszczowe Omega3 - tran będzie ok. kupisz go w aptece. Oczywiście kolejną ważną rzeczą będzie białeczko najlepiej serwatkowe (tutaj wybór należy do Ciebie). A tereaz przejdźmy do środków na odchudzenie - L-Karnityna będzie dobrym wyborem mającym na celu odchudzenie szczególnie w połączeniu z olejem MCT który chroni mięśnie przed spalaniem na diecie odchudzającej, Fat Burner także może okazać się nie głupim pomysłem.Acha spróbuj także zieloną herbatkę podobno pamaga w spalaniu tłuszczu - 4 filiżanki dziennie starczą. Co do całego odchudzania to nie myśl że dużo schudniesz - jak na swój wzrost wagę masz bardzo dobrą. Acha mówicie żeby kupiła l-karnitynę - nie wprowadzajcie dziewczyny w błąd przecież ona jest w posiadaniu takiego środka jak napisała ma Carnitargin gold a to nic innego jak L-karnityna Nutrenda w ampułkach. Tylko nie wiem ile tego kupiłaś? Teraz odnośnie środka niedozwolonego (zaznaczam tutaj że nie chcę tutaj namawić nikogo do jego stosowania) - Clenbuterol to środek chętnie stosowany przez kobiety ale w sporcie zabroniony, jednak jego okres wykrywalności jest bardzo krótki max to ok. 1tydz. Jest on w formie tabletek - dawki 0,01mg-0,02mg-0,04mg ale jest także w formie kropli,flakonu. Posiada także skutki uboczne - mogą pojawić się po około 10 dniach brania i mogą objawiać się takimi symptomami jak bezsenność, pobudzenie psychoruchowe, drżenie rąk , bóle głowy, bolesne skurcze mięśni, obniżony stan potasu w surowicy krwi , nudności , kołatania serca. Przeważnie ustają po 10 dniach brania środka. W razie zainteresowania mogę podać dawkowanie tego specyfiku.
Co do środków zwiększczjących wydolność to jak najbardziej Kreatyna + glukoza lub d-dyboza lub dekstroza dodatkowo naukowcy odkryli że do zwiększenia działania Kreatyny można zastosować glukocyjaminę. Oprócz tego podobno dobrym środkiem jest Expander Megabola - stosowali go kolarze i chwalili sobie ten środek. O i zakup sobie witaminki i minerały. Jeszcze jedno jeżeli pomimo starań i tak w diecie posiadasz dużo tłuszczu może przydać się środek blokujący odkładanie się tłuszczu-Bloker tłuszczu np. Chitosan Hi- Teca będzie ok.
Dobra na tym zakończe te moje przydługie wypociny, w razie czego proszę pytać , może coś nie zrozumiale napisałem albo może gdzieś błąd zrobiłem, ale wydaje mi się że wszystko raczej ok. Mam nadzieję że da się wszystko zrozumieć, napisałem to zaraz po przebudzeniu.
Ps. Kofeina nie jest środkiem dopingującym. Mam jeszcze pytanko Si2quel co się stało z Twoim pogrubieniem, Ty zawsze miałeś łeb do tych spraw. - !!Dajcie Si2quelowi bolda!!
Mam jeszcze jedno zdanko do powiedzenia- widziałem kiedyś art. w moderatorach gdzie chciano niektórym forumowiczom zdjąć boldy za nie udzielanie się - według mnie to kompletna głupota, przecież bolda przyznaje się według regulaminu osobą mającym wiedzę z określonego działu a nie osobą tylko tym które się naokrągło udzielają. Nie wszyscy mają dużo czasu i stałe łacze. Tak więc zdjęcie bolda takiej osobie miałoby wskazywać na to ,że dany człowiek (posiadający bolda) stracił nagle pamięć i nic nie umiae z danego działu- w takim wypadku można by mu zdjąć bolda ale takie przypadki bardzo rzadko się zdarzają. Dobra nic starczy tych moich pierdół!
Pozdrawiam!! -Pac(er)man

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 357
Dziękuje PAC(er)MAN za bardzo wyczerpującą odpowiedź. Ma odnośnie tego tekstu pare pytań.od pon. przez najblizsze dwa tygodnie mam zmieniony plan treningowy.Codziennie przez 4 godziny jestem w klubie fitness.Trening zaczynam na silowni.Przez godzine wykonuje typowe cwiczenia dla fitnessek:klatka, biceps,rozne odmiany brzuszkow i troche na nogi.POtem 0.5 h, biegam na biezni.Potem zostaje na 2 godziny zajec takich jak:aeroboxing,activ step,circuit trening,bidy tonning i body sculp.I tak codziennie 4 godziny w klubei.Godzine przed treningiem lykam 1000 g L-karnityny.czy mam moze zwiekszyc jej ilosc?Zajecia koncze o 20.30 co moge zjesc po treningu, bo jestem strasznie glodna?Ile kalori powinnam dziennie spozywac? 67 to za duzo ja bym tak chciala miec z 55 kg no ale zachowac sile. Czy dzieki Clenbuterolowi duzo schudne?Czy wzrosnie mi sila?Ile czasu trzeba to lykac? Czy on wywiera trwale skutki na zdrowiu?Ok mysle, ze zadalam juz i takza duzo pytan.Mam nadzieje, ze uzyskam na nie odp.
Pozdrawiam
Cosmogirl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
proponuje nastepoojace rozwiazanie

l-karnityna -dawka 1000 mg /dzien
green tea extract-2-3 kaps/dzien(bardzo dooza zawartosc katechin oraz umierkowana wielkosc kofeiny...bardzo dobrze wpłyna na redukcje tkanki)-preparat dostepny u olimpa.
tyrozyna -1000 mg /dzien łaczyc razem z green tea (poszukaj w necie)
fat burner plus-nowa formuła kilkunastu zwiazkoow łacznie z hca-dostepna jush(chyba:)u olimpa
tak jak koledzy wspominali -pirogronian kreatyny-6-10 kapsoow ..dostepny juz u olimpa-jest to nowa molekooła kreatyny w połaczeniuz mlekooła pirogronianu pyruvate...smiało mozna zastosowac ..spowoduje wzrost siły ,energii oraz spalanie tkanki własnie porzez zawartosc pirogronianu..
zamiast glookozy-to akurat w przypadkoo twoim uznaje za bezsens proponuje odzywke typu carbo9mix weglowodanowy o rooznym stopniu dłoogosci łancoochów cookrowych..roownomiernie dostarcza energii bez nagłego uderzenia ...znakomicie odnawia rezerwy glikogenu po treningu.

mo0zna by przed treningiem czy przed zawodami zapodac d-ribose.

pozatym proponuje przygladnac sie roownierz diecie.
jak ktos wspomniał dobrym rozwiazaniem jest zastosowanie kwasoow tłooszczowych zwlaszcza omega 3(olej lniany,kapsy rybasol-dostepne w aptece
pozdro
bigger
ps.bardziej szczegoołowych info mozesz dowiedziec sie od specjalistoow(ambroziak,szukała)w dziale olimpu


biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
!!Witam!!
Daj mi troche czasu a następnym razem odpowiem znowu szerzej teraz napiszę w skrucie.
Taka ilość L-Karnityny to stanowczo za mało. Po pierwsze troche według mnie przy dużo masz zajęć jak na jeden dzień spróbuj jakoś to rozłożyć w tygodniu- jeżeli to możliwe? Według tabel przy dużej aktywności fizycznej powinnaś spożywać ok. 3000kcal. (nie dwoiarków zapraszam do KiF nr. 5). CO do Clenbuterolu to bardzo dobry środek wiele osób sobie go chwali, czy schudniesz tłuszczu?- napewno troche zleci w zależności od tego ile go masz, Clen oprócz tego daje power nieduży w sile oraz troszke daje masy mięśniowej.Czy wywiera trwałe skutki uboczne na zdrowiu na zdrowiu musisz sobie sama odpowiedzieć- ponieważ gdybym napisałbym że nie to by mni forumowicze zarzucili że Cię namawiam więc odpowiem -nie wiem :). Poszukaj o nim w archiwum i na innych stronach w necie - coś znajdziesz. A dobra co mi tam coś napiszę może nie dostane po dupie:)
ogólna zasada brania clenburerolu:
waga clen
70-80kg 4tab
80-90 5 tab
90-100 6tab
100-110 7tab
110> 8tab
bierzesz tak że 1 dnia bierzesz 1 tabl. po tem dzień przerwy, 3dnia 2tabletki bierzesz potem znów jeden dzień przerwy i tak co drugi dzień biezrzesz określoną dawkę aż dojdziesz do il. tabsów określonych w tableli.
Jest kilka możliwości brania tego środka podałem Ci jeden z najczęstszych.
Luknij na www.muskulatura.prv.pl i wejdź na Clena. Zaznaczam że podanie tego linku nie jest reklamą:)



"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

International Pharmaceuticals

Następny temat

Czy to moze byc od metki?

WHEY premium