SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to moze byc od metki?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
Witam wszystkich serdecznie. Mam takie pytanie, czy biorac metke moga wystapic np krawienia z nosa, konkretne bole załądka, bóle jąder itp....? Slyszalem ze od brania metki wlasnie takie cos moze wystapic, bralem kiedys ale nie mialem zadnych takich wiec pytam czy slyszeliscie o takich przypadkach czy to mozliwe? w jakich innych miejscach mogą jeszcze wystapic bóle? Z gory dzieqje i pozdrawiam:D

pozdrawiam i dziekuje

SiGUsEk

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
Ja mniałem krwawienie z nosa,wątroba jakos mnie niebolała no i prawe jajko czasem bolało ale to zazwyczaj po dobrym seksie,kumpel miała to samo.

"...spogladsz w mą duszę,czystej krwistej nienawiśći..."

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, ja kiedys mialem kolege ktory bral metke i wlasnie mial krwawienie z nosa inny z kolei kolega mial duze bolesci watroby czasem nie do zniesienia, tylko tyle wiem na ten temat
Pozdrawiam

Prawdziwi Twardziele Nie Potrzebuja Sterydow!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jasne, ze moga wystapic. Zalezy to w duzej mierze od dawek i od organizmu.



Zmieniony przez - acid w dniu 2003-01-31 15:03:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 321 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4733
Po metce mialem krwawienie z nosa, bole watroby(gdy nie bralem sylivitu), bole zoladka, nudnosci. (wszystko co masz jest normalne tylko tego bolu jader nie mialem)

Bez omki nie ma nagonki :)

PAKO TEAM RULEZZZZZZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
Thx za podpowiedzi i odpowiedzi i kazdy dostal po sogu:D thx i narq;]

pozdrawiam i dziekuje

SiGUsEk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1748
Zapewne niektórzy czekają na moje skutki uboczne.. ja miałem krwawienie z nosa dosyć często dlatego żarłem wk...e wit C -nic po zatym mnie nie bolało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15065
Ja mialel bol watroby po skaczeniu mety,
a kumplowi krew leciala z nosa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
siemka ! ja dopiero od jutra bede brał metke 50 tabsów i jestem ciekawy jakie skutki uboczne mi wystąpią.? jeżeli macie ochote hehe to napiszcie po jakich cyklach jesteście i po ilu tabsach jeżeli chodzi o mietka bo musze się przygotować na skutki uboczne

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1748
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=63657 -to moje cykle -tak jak mówiłem -miałem tylko krwotoki z nosa -ale każdy może mieć co innego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
No spoko jak mi wystąpią jakieś skutki uboczne to wam napisze ale mam nadzieje że nie...hehe

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja też miałem bole brzucha i biegunke od pobudzenia dróg żółciowych ale wziołem 200 tabsow w 5 tygodni kazdy organizm funkcjonuje inaczej .dobra rada biez osłonki "sylivit,sylimarol najlepiej 70mg,lub hepatil dobry jest tez metioviy"pozdrawiam nara

Jak nie masz genetyki to są anaboliki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol-czyt od strony 3.

Następny temat

PO ILU SCHODZI OMKA

WHEY premium