SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co to moze byc???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
witam. mam spory problem. bylo juz wiele razy o tym na forum ale w skrocie chlopaki, bo byly rozne wypowiedzi bardzo czesto sprzeczne.
powiem tak
1) mam winko w strzalach depot 50mg - substancja idealnie oddzialona od wody, po wstrzasnieciu (dosc mocnym) troszke sie pieni, brak drucika (jednak dowiedziono, ze nie jest wymagany aby winko dzialalo) , ilosc bialej (nie za bardzo udaje mi sie uchwycic elementy koloru perlowego - moze wina swiatla) substancji w stosunku to ogolu to w granicach 1/5 1/4, w kazdej ampie wszystkiego jest tyle samo, ampulki wszystkie identyczne, napisy brazowe, nie da sie ich zetrzec.

2) deca - durabolin - grecka (organon zolta 100mg/1ml pakowane po 2ml)
naklejki idealnie proste, wszystkie ampulki identycznie oklejone, kapsel ruchomy, gumka szara, kilka uchwytow plastiku do blaszki, kolor ok, substancji wszedzie tyle samo - jednak dzis zauwazylem ze po dluzszym mocnym pocieraniu paluchem zwilzonym woda napis sie troszke rozmazuje, jednak jego wiekszosc zarysow pozostaje taka sama, tylko na calej powierzchni naklejki pojawia sie takie jakby szare tlo....wiecie o co chodzi)
wypuszczona na rynek rosyjski (opokowania tekturowe w jezyku rosyjskim)
3) sustanon - organon tu wszystko wygladalo ok, jednak nie pamietam jak dokladnie, bo skonczylem to juz dawno temu, na opakowaniu tekturowym napisy po rosyjsku

i teraz pytanko o autentycznosc (nie mam mozliwosci wkleic fotek, jednak wyglda ok - w porownaniu ze zdjeciami na forum ktore byly)
co do susty to wyczytalem gdzies w necie , ze wszystkie firmy organon na rynek rosyjski to podrobki....

wzialem 10 ampulek susty, 18 (zostaly mi jeszcze 2 ) deci i 180 (zostalo 20) bionabolu i poszlo mi 16 kg w naprawde dobrej (moim zdaniem) jakosci miesien. sila wzrosla niesamowicie, teraz zostalo mi winko jeszcze i nie wiem co z nim zrobic

brac????

o tym, ze miesnie sa dobrej jakosci to wiem, bo to nie moj pierwszy cykl i wiem jak bylo po sustanonie i mecie - sama woda w sumie i wielki brzuch.
co o tym myslicie. w razie co jeszcze cos dopowiem. jesli sa to podrobki to co moze w tym byc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
wiam ile krazy, ale w takim razie powiesz mi co moglo byc w moich ampulkach? chyba, ze uwazasz, ze sa ok.
takiego stuffu walonego nie tylko w dziedzinie koksow krazy. pracuje w banku i zdziwilbys sie ile tu wy....bek jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
ktos kiedy podaj metode organoleptyczna sprawdzania deci i zrobilem to - faktycznie szczypie w jezyk, niepokoi mnie tylko ta naklejka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
halo nie ma nikogo kto by mogl cos sensownego powiedziec?
no przeciez niektorzy bawia sie w dilerke wiec pewnie wiedza co jesli to sa wy....bki moze tam byc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
nikt ci nei odpowiedzial bo forum bylo zje.bane, poczekaj troche na pewno ktos ci pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
ok spoko. mi sie wydawalo , ze to tylko moj komp cos na leb dostal od tych wszystkich pytan o metanabol))
efekty sa idealne, jednak jesli stwierdzicie, ze nie sa to srodki zgodne z napisami na fiolce, to ciekawy jestem co to jest. bo chyba tyle miesnia nie zrobilbym na autosugestii i plebeco))))))))))))))))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
odnosnie deki: moja holenderska deczka rozni sie od tej twojej tym, ze u mnie kapsel (ta metalowa czesc) wogole sie nie rusza i nie wiem czemu twoja sie rusza. Ale jesli to juz koncowka cyklu i miesnie zrobiles calkiem dobrej jakosci to chyba deki podwalonej nie miales

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
lolek zle mnie zrozumiales, albo ja sie zle wyrazilem. nie rusza mi sie w przypadku deci ta metalowa koncowka, tylko sie kreci ta plastikowa zolta (tzw kapselek)
mnie najbardziej interesuje wasze zdanie odnosnie winka bo tylko to mi pozostalo do wziecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
halo. czy ktos moze cos wiecej powiedziec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4443
Ten zolty kapselek zazwyczaj sie kreci i to jet norma a winko tez jak na moj gust oki.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
no to ok. dziekuje. zobaczymy co z tego wyjdzie w praktyce i wtedy dam znac.
wtedy bede mogl stwierdzic czy dziala or nie
czesto po prostu wypowiadaja sie ludzie tzw teoretycy i wg niech polowa stuffu jest wy.....na a okazuje sie , ze dziala rewelacyjnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
zdziwilbys sie gdybys wiedzial ile walonego stuffu krazy na rynku i szuka jelenia

CONQUER ALL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid help

Następny temat

Bionabol + Deca

WHEY premium