SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol-czyt od strony 3.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 357
a jak bede brac kreatyne z glukoza/ryboza to czy nie przytyje? a i czy jak biore jednocznie spalacze tluszczu(karnityna,carnitargin gold) to czy to nei bedzie kolidowac ze soba?Mozna jednoczesnie spalac i budowac mase miesniowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
NIe musi wcale kolidowac ze soba , kreatyna ciagnie glownie wode, natomiast karnityna pozwala efektywniej spalac tluszcz i zamieniac go na energie. Przy specyfice Twojego wysilku moze to byc niezle wyjscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21075
glukoza jest Ci potrzebna tylko do tranportu kreatyny
po same kreatynie nie będzies zmiała super przyrostów masy - będą natomiast przysty siły, oczywiście masa też pójdzie w góre (jakies 2-3 kilo podczas cyklu) ponieważ kreatyna uwadnia mięscię - zatrzymuje w nich wodę ale po cyklu stracis ponad połowe "masy" co przybrałaś ale będą to mięśnie a nie tłuszcz
a co do połaczenia spalaczy tłuszczu no to będziesz musiała je tak zarzywac żeby nie miały bezpośredniego kontaktu z kretyną + glukoza czyli zażywaj je najlepiej po obiedzie albo przez obiadem - chyba nawet tak się zażywa Fatburner Plusa

--==Pozdrawiam==--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
na dluzsza mete nie da sie jednoczesnie budowac miecha i spalac tluszczu, na krotka tez, wogole na zadna mete sie nie da tego zrobic, albo spalasz tluszcz i starasz sie zachowac jak najwiecej masy albo budujesz miecho i starasz sie zminimalizowac przyrost tluszczu.
a co l-karnityny to zbedny badziew (dla mnie).

The NOTORIOUS B.I.G.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
'Mozna jednoczesnie spalac i budowac mase miesniowa'
Właśnie panowie. Koleżanka założyła ten sam post przynajmniej w 3 działach i nikt nie poruszył sporawy fundamentalnej. W teori utrzymywanie dodatniego bilansu azotowego przy ujemnym kalorycznym bedzie prowadzic do zmniejszania sie ilosci tkanki tłuszczowej i budowy miesni jednoczesnie. W praktyce jednak tych celow pogodzic sie nie da i nalezy sie naprawde napracowac aby palic tluszcz utrzymujac tkanke miesniowa na stalym poziomie, zwłaszcza przy tak intensywnym treningu. Nie polecajcie jej takze kreatyny jako antykatabolika po miesnie nasciagną wodę, masa skoczy i kolezanka sie przerazi. W celu ochrony mięsni zaopatrzyłbym się raczej w BCAA i glutaminę. Fundamentalna w tym wypadku bedzie właściwa dieta ale jej ustalenie przy tak duzej aktywnosci to spore wyzwanie

Blessed is he who, in the name of charity and good will,shepherds the weak through the valley of darkness.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 357
NA moich spalaczach tluszczu pisze, zeby zazywacje 1 h przed treningiem.Jak w tym wypadku podzielic lykanie kreatyny z karnityna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
kreatyne bierz zaraz po treningu w tym wypadku z ryboza najlepiej , ja tez robilem kiedys cykl odchudzajacy i dla zmniejszenia katabolizmu a nawet dla zwiekszenia anabolizmu , bralem kreatynie , uwazam ze tu trzeba brac male dawki ja bralem 5 gram dziennie tobie nawet bymm polecil 3 gramy , taki cykl mozna spokojnie stosowac nawet do prawie 2 miesiecy , mi sie udalo zachowalem a nawet udalo mi sie zyskac troche miesni przy jednoczesnej utracie tlusszczu

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 357
A wlasnei przypomnialo mi sie, kolega z klubu wioslarskiego powiedzial, ze wstrzykniecie magnezu przed treningiem poprawia wydolnosc na ergometrze i nie jest sie w ogole zmeczonym to prawda?
czyli w koncu mozliwe jest schudnac ale nie stracic masy miesniowej i zwiekszyc wydolnosc oraz sile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
si2uiel - pozostaje jeszcze bardzo droga ale efektywna suplementacja HMB i pirogronianem kreatyny
oba suplementy w duzcy ilosciach będa jednoczesnie pomagaly rozwijac mięsnie i palily tluszcz

pozdrawiam

Piotrek



najlepsiejszy dzial w historii
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne

TEXT ROKU:
"A co mam zrobić z tymi cholernymi bąkami !!! Ten smród jest nie do wytrzymania!!! Koledzy chcą mnie skazać na banicję, bo nawet maski gazowe nie potrafią powstrzymać tego smrodu, a druga sprawa to to że co chwile puszczam bąki i nawet nie mogę iść do mojej dziewczyny na 2 godziny bo chyba by mi dupsko rozerwało. A jak rozerwie to ona już nie będzie mnie chciała!!! POMOCY"
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=63552&whichpage=1&crc=2513441#post3 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Big - niebrales "elki" to niechrzan, mnie przez wakacjami pomogla pozbyc sie 5kilogramowego macka przyczym niemialem wtedy zadnego pojęcia o suplementacji ani o dietach ani o areobach

pozdrawiam

Piotrek



najlepsiejszy dzial w historii
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne

TEXT ROKU:
"A co mam zrobić z tymi cholernymi bąkami !!! Ten smród jest nie do wytrzymania!!! Koledzy chcą mnie skazać na banicję, bo nawet maski gazowe nie potrafią powstrzymać tego smrodu, a druga sprawa to to że co chwile puszczam bąki i nawet nie mogę iść do mojej dziewczyny na 2 godziny bo chyba by mi dupsko rozerwało. A jak rozerwie to ona już nie będzie mnie chciała!!! POMOCY"
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=63552&whichpage=1&crc=2513441#post3 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

International Pharmaceuticals

Następny temat

Czy to moze byc od metki?

WHEY premium