SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INIEKCJIA TROCHE Z INNEJ STRONY :D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10135

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1618 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15437
TEORIA WYKONYWANIA INIEKCJI
Koncepcja robienia iniekcji dotyczyła przede wszystkim wprowadzenia związku chemicznego pomiędzy powięź a włókna mięśniowe. Wciskał się on pomiędzy włókna a powięź, co z kolei powiększało mięśnie. Podobne to było do implantów tylko w takim względzie, że związek chemiczny zajmował jakieś tam miejsce. Powiększony obszar powoli zyskiwał unaczynnienie, co wspomagało tkankę mięśniową w ekspansji na większy płaszczyznę. Zauważono, iż dla stałego wzrostu, konieczne jest zachowanie odstępu pomiędzy okresami iniekcji w wysokości 5 - 8 miesięcy, gdy zaprzestano cyklu, w którym stosowano iniekcje do uzyskania wzrostu wielkości. Olej i wszystko, co było w nim zawieszone, powoli wędrował przez układ krążenia jak każdy inny składnik metaboliczny. Wtedy dostał się do krwi czyniąc sobie w końcu prostą drogę do żyły wrotnej i wątroby. Po dotarciu do wątroby, olej został zwyczajnie zmetabolizowany jako pożywienie. Miejsce, w którym dokonano iniekcji, miało więc większy obszar tkanki i większą masę. Pierwszy raz, gdy w Polsce zwrócono uwagę na ten pomysł, czytano o wstrzykiwaniu silikonu jako starej metodzie powiększania piersi. Teoretyzowano błędnie, iż organizm odpowiedziałby wytworzeniem kapsuły kolagenowej wokół obcego związku chemicznego. Ale czy zrobiłby to? Ciało nie otorebkowuje sterydów opartych na oleju! Przeczytano później o produkcie zawierającym specjalny olej MCT, który został poddany seriom wpływu ciśnienia, temperatury i innych metod sterylizacji. Produkt był używany do bezpośredniej iniekcji w mięśnie. Zapaliła się żarówka! Na osobach, które przybrały kilka centymetrów w łydkach, ramionach i naramiennych, po 3 miesiącach od odstawienia, wykonano kilka badań RTG i rezonansów magnetycznych. Zgadnij, co? Żadnej torebki z olejem, tylko nowa tkanka. Widziano po 5 cm dodanych do łydek, ramion i naramiennych uzyskanych w zaledwie 60 dni i utrzymanych, jeżeli schemat ukierunkowany na zachowanie masy był kontynuowany przez 5 do 8 miesięcy. Oglądasz to na zawodach!


MIEJSCA INIEKCJI (sposoby wykonania)
Iniekcje miejscowe to specyficzny sposób na poradzenie sobie z partiami opóźnionymi w rozwoju. Opiera się on na wstrzykiwaniu sterydów i innych substancji prosto w konkretną grupę mięśniową. Zanim przejdziemy dalej, powtórzyć należy po raz kolejny, iż w żaden sposób nie zachęcamy do stosowania sterydów, jeżeli nie będą przepisane przez lekarza. Należy również pamiętać, że niewłaściwie używane SAA mogą przyczynić się do poważnych problemów zdrowotnych. Wracając do tematu, iniekcje miejscowe są często stosowane, aby rozwinąć opóźnione partie mięśniowe - może być to zarówno biceps, jak i triceps, łydki czy ramiona, cokolwiek. Wielu kulturystów próbowało zmienić swój wygląd przy pomocy iniekcji miejscowych odnosząc przy tym różne sukcesy. Teraz wyjaśnić należy, na jakiej zasadzie działają owe iniekcje.

Receptory androgenowe w mięśniach, w które zrobiono zastrzyk (np. mięśnie naramienne), pierwsze otrzymują daną ilość sterydu zanim rozprzestrzeni się on w krwiobiegu i dotrze do innych części organizmu. W jakąkolwiek grupę mięśniową zostanie zrobiony zastrzyk, zatrzyma ona dawkę środka do czasu, gdy zacznie się on przemieszczać. W międzyczasie steryd dociera wpierw do receptorów androgenowych, które ulokowane są w mięśniu. Z tego powodu kulturyści uzyskują najlepsze wyniki stosując niezestryfikowane sterydy typu Winstrol i Testosterone Suspension. Wstrzykiwanie Testosterone Cypionate lub Enanthate nie ma najmniejszego sensu, ponieważ środki te zawierają estry, zaś one uniemożliwiają testosteronowi natychmiastową aktywację. Niestety większość estraz (enzymów odpowiedzialnych za odczepianie estrów od związków macierzystych) mieści się w krwiobiegu, nie mięśniu. Dlatego też wielu kulturystów z sukcesem stosuje sterydy takie jak Winstrol-V i Testosterone Suspension, które są krótko działającymi środkami pozbawionymi grupy estrowej. Aczkolwiek inne sterydy, które nie kwalifikują się do tej grupy, również mogą przynieść efekt w postaci wzrostu. Testosterone propionate, na przykład, był używany ze względu na swoją zdolność do wywołania prawie natychmiastowej opuchlizny. Inne różnorakie sterydy iniekcyjne mogą także przynieść podobny efekt -czasowej opuchlizny uzyskanej dzięki zapaleniu i nagromadzeniu się oleju.

Tak to wygląda. Rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest fakt, iż mimo wysokiej skuteczności iniekcji miejscowych, infekcje oraz masowe bliznowacenie tkanki często towarzyszą tej praktyce. Czy korzyści przeważają ryzyko?
(RAMIONA)
Biceps: Kiedy naprężyć każdy z bicepsów, jego szczyt jest oczywisty. Wystarczy oznaczyć każdy z nich, a potem rozluźnić ramię. Znaczki będą o wiele wyżej przy rozluźnieniu. Miejsce iniekcji jest dokładnie w zaznaczonym punkcie w połowie drogi pomiędzy skóra a kością. Tak więc jeżeli rozluźniony biceps miał grubość 5 cm, igła była wbijana w mięsień na głębokość 2.5 cm.

Triceps: Podstawowa procedura była taka sama jak w przypadku bicepsa. Napiąć mięśnie, zaznaczyć szczyt i wstrzyknąć w rozluźnione ramię. Ponownie, miejscem, na które zwróć uwagę jest połowa drogi do mięśnia.

Głowa przyśrodkowa tricepsa (szczyt ‘podkowy’, jaką tworzy mięsień trójgłowy ramienia): Z rozluźnionym ramieniem w pozycji bocznej i zwieszonym prosto w dół, sięgnąć drugą dłonią go góry i do tyłu. Zginając w tej pozycji, znależć najbardziej umięśniony punkt górnej części głowy zewnętrznej tricepsa i zaznaczyć go na obu rękach, potem upewnić się czy są w równym położeniu na obu ramionach. Ponownie postępować według tej samej procedury iniekcji.

Naramienne: Dla uzyskania krągłej pełnej głowy bocznej mięśni naramiennych, przesunąć przeciwna dłonią wzdłuż obojczyka do jego końca. Około 2.5 cm poniżej, lecz stale w linii z obojczykiem, zrobić na każdej głowie bocznej znak. Wbić igłę na około 2.5 do 4 cm od góry jak gdyby spadała z góry. Miejsce iniekcji jest nieco poza środkiem mięśnia. Następnie wstrzyknąć całą zawartość.

Jakikolwiek mięsień może być poddawany iniekcjom. Oczywisty był wybór danych grup mięśniowych, gdyż mniejsze mięśnie zareagowały najlepiej na tą technikę. Preferowano wstrzykiwanie 1 - 3 ml na miejsce przy 2 dniach podawania, 2 dniach przerwy. Jeśli robić zastrzyki w różne grupy mięśniowe, powiedzmy naramienne, bicepsy i tricepsy, należy trenować klatkę / barki / triceps razem, a iniekcje w triceps i naramienne robić następnego dnia. Plecy / czworoboczne / biceps trenowane byłyby po dniu przerwy. Zrobiono zastrzyk w bicepsy z tylną strona naramiennych. Proste, co? Zawsze odciągać strzykawkę, by sprawdzić czy były ślady krwi. Jeżeli tak, doszło do iniekcji w żyłę. Jeśli będziesz miał druga szanse na wykonanie iniekcji kiedykolwiek - odciągnij przed iniekcją!
* Przypadkowe umieszczenie środka w żyłę może zabić!


POPULARNE MIESZANINY INIEKCYJNE
Jedną z ulubionych mieszanek stał się Protest firmy Hazardous Materials. Przedstawiona perspektywa jest taka: dlaczego mam tracić strzał na mój tyłek? Istnieje kilka mieszanek SAA, które dały doskonałe wyniki. Zazwyczaj najlepsze rezultaty dawały szybko działające SAA:

Testosterone Propionate, Winstrol Depot, Durabolin, Deca Durabolan, nawet Parabolan, jeśli można go znaleźć. Łączyć jeden lub więcej z tych wszystkich razem z końcówką ‘osprzętu’ cyklu i dodać SAA, które dobrze działają w środowisku katabolicznym, przede wszystkim Primobolan Depot. Trzy tygodnie z wysokimi dawkami SAA to maksimum przy iniekcjach.
ZRELACJONOWANY PRZYKŁAD: MAX MIX 1 (w 100 ml ampułce)
Cykl sprzyja silnym androgenikom
•...... 10 Sustanon-250
•...... 15 Primobolan Depot 100 mg na ml
•...... 0 ml Durabolan lub Deca Durabolan 500 mg na ml
•...... 10 ml Testosterone Propionate 50 mg na ml
•...... 30 ml Protest (i lub II) lub Synthol
Informacja dodatkowa: Niektórzy także stosowali iniekcje miejscowe w przypadku prostaglandyn na 2 tygodnie przed rozpoczęciem cyklów z miejscowym wstrzykiwaniem SAA lub prohormonów. To silnie podregulowało i uwrażliwiło receptory (przeczytaj: Prostaglandyny). Wzrost uzyskany dzięki tej procedurze był niepohamowany. Działało to również dość dobrze podczas fazy katabolizmu uprzedniej do Etapu 1 (Fazy1).
ZRELACJONOWANY PRZYKŁAD: MAX MIX 2 (w 100 ml vial)
Był to cykl o wiele bardziej konserwatywny i wysoce anaboliczny
•...... 20 ml Equipoise 50 mg na ml
•...... 10 ml Primobolan Depot 100 mg na ml
•...... 20 ml Testosterone Propionate 50 mg na ml
•...... 50 ml Protest (I lub II) lub Synthol
•...... 1 ml alkoholu benzylowego
W okresach utrzymywania, większość zamieniała pomiędzy Syntholem a Protestem, 2 tygodnie każdy. Okres utrzymania dotyczył zazwyczaj 2.5 ml tygodniowo w każdy uprzednio zlokalizowany mięsień.
Winstrol Depot i Testosterone Propionate pracują naprawdę dobrze w przypadku iniekcji miejscowych, lecz wcześniejsze zmieszanie SAA opartych na wodzie z tymi na oleju jest możliwą katastrofą. Mieszajac Testosterone Propionate z Protestem lub innym, podawać Winstrol osobno. Niech by było to około3 tygodnie cyklu przed zastosowaniem fazy utrzymania.
ZRELACJONOWANY PRZYKŁAD: MAX MIX 3 (w 100 ml vial)
Mieszanka stosowana do dobrej stymulacji mięśniowej
•...... 21 ml Testosterone Propionate (50mg/ml)
•...... 58 ml Protest (I lub II) lub Synthol
•...... 1 ml alkoholu benzylowego
Załadować 2 ml Max Mix 3 do strzykawki. Wykonać iniekcję. Osobno podać 1/2 ml Winstrolu Depot. Podobnie postąpić dla drugiego mięśnia. W ten sposób można zbudować część najlepszych tricepsów i mięśni klatki.

Próbując zdecydować, jaki spośród estrów działa szybko, a jaki wolno, mógłbyś powrócić do sekcji opisu środków. Ale od najszybszych do najwolniejszych wygląda to tak:
Był to cykl o wiele bardziej konserwatywny i wysoce anaboliczny
•...... Acetate
•...... Undecanoate
•...... Propionate
•...... Isocaproate
•...... Phenyl Propionate
•...... Enanthate
•...... Decanoate
•...... Cypionate
Informacja dodatkowa: W wielu przypadkach kulturyści wstrzykiwali niesterylne czarnorynkowe SAA. Czasem pojawiały się infekcje wrzodziejące lub bakteryjne. Zazwyczaj na infekcje bakteryjne przepisywana była doksycyklina 100 mg/dzień, zaś Augumentin na owrzodzenia. W przypadku infekcji wirusowych, skutecznym był Inosine Pranobex w dawce 4 tabl. / dziennie przez 10 do 20 dni. Jednakże, najlepszym wyjściem była konsultacja z profesjonalną opieka medyczną.

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 497 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7679
fajne. ale bylo juz o inekcji z milion razy. kiedys nawet Venom cos o tym pisal. ale soga dostaniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1618 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15437
spox

juz nie wiem jakei arty pisac/kopiowac aby sie ten dzial ruszyl bo o metce to mnie juz nudzi!!!!!

kiedy indziej wkleje udokumentowane cykle!!!

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5023
fajne jak bym mogl to soga bym dal ale spoko jak bede mogl zaraz dam :P

bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Venom sie wkurrwi.

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11122 Napisanych postów 51312 Wiek 30 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 57816
maat om mowi zebys mu odpisal na maila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
morf i om to kochankowie... my God...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
OK, sorry pedzie ze tak pozno ale od razu jeeblem sie spac wczoraj po ostatnim mailu. =]

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 60807
zaraz ktos napisze ze to nieprawda he ale sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11122 Napisanych postów 51312 Wiek 30 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 57816
my jestesmy tylko sex mates - nie z miłości, z potrzeby prokreacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Whaaattevveeerrr....

Out of range.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Norma z czerwonym logiem =]

Następny temat

podstawowe info o sterydach

WHEY premium