SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciało niczym Cristiano Ronaldo

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to za chłop co co chwila beczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 208 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3787
Jesli o mnie chodzi to gość ma sylwetke jak posąg Grecki a nie jak King Kong... Dla większosci osob to jest własnie idealna sylwetka.

SenOd~BkO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
wiesz, zawsze łatwiej jest kogos zwyzywac niz powiedziec ,,racja goscio wyglada swietnie, do tego ma zaj**ista szybkosc wytrzymałosc koordynacje" lepiej miec 90 kg muskulatury i sapac jak swinia po wejsciu na 4 pietrze. Wiesz Ronaldo ma wyglad do rwania lasek a kazdy na siłowni cwiczy dla intelektu na co sie składa - a) patrz niunia jaki mam kaloryfer i b ) co sie gapisz chcesz wpierd... Gość ma osiagi przekraczajace ,,pakerów od siedmiu bolesci". Ale lepiej wyzwac bo co taki robi patrzac na siebie? mam zaj**iste 100 kg miesni i sapie jak swinia bo jak wiadomo bieganie jest dla nienormalnych. A potem sie dziwia ze w zadnym sporcie nie ma spaslaków, ale zeby takie cos osiagnac trzeba cos robic a nie siedziec przed kompem opisujac jaki ja zaj**isty bo chodze na siłownie a on chuderlak, taaaa jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
marmur
lepiej miec 90 kg muskulatury i sapac jak swinia po wejsciu na 4 pietrze

Typowe stereotypowe myślenie, że kulturystyka = brak kondycji / niepełnosprawność. Za przykład posłużę się Antoine Vaillant-em:




To jest tylko jeden z wielu przykładów jakie mogę Ci podać...

marmur
mam zaj**iste 100 kg miesni i sapie jak swinia bo jak wiadomo bieganie jest dla nienormalnych.


Ważę obecnie 110 kg i potrafię biegać godzinę średnim tempem, nie 'sapiąc przy tym jak świnia' .
Nie wiem, czy kojarzysz z forum użytkownika aPAWEL: https://www.sfd.pl/profil/168628 
Jest on przykładem na to, iż można mieć świetną sylwetkę i dobrą kondycje...

marmur
Wiesz Ronaldo ma wyglad do rwania lasek

Większość osób na forum nie ćwiczy aby mieć 'wygląd do rwania lasek'
Określę to jednym słowem: żenujące...

Powyższe zdjęcie, które jest poprawione graficznie i robione w świetle reflektorów stadionu, możecie zachować dla siebie i powiesić sobie na ścianie przy łóżku...
Podsumowując, jak dla mnie Ronaldo ma sylwetkę, która nie wymaga większych nakładów pracy, w normalnym świetle dziennym wygląda tak: http://w48.wrzuta.pl/obraz/2ZqtUFMZnxT/cristiano_ronaldo_pod_prysznicem 

Myślę, że to nie jest forum dla Ciebie, lepiej znajdź sobie jakieś o piłkarzykach, albo dołącz do fan clubu Ronaldo, ponieważ tutaj większość użytkowników stanowią kulturyści.



Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2012-05-05 12:26:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
a nie pomyslałes skad sie biora stereotypy? bo 90 % jak nie wiecej o bieganiu i kondycji zna z opowiesci. O jak fajnie podałes az całe 3 przykłady. A praktycznie w kazdym temacie, mzoesz znaleźć - nie biegaj no wiesz co, miesnie ci sie popala. A potem idziemy na przecietna siłownie i co? taaa sami super kondycyjni herosi, jasne.
Drugiej wypowiedzi nawet nie zrozumiałes co miałem na mysli.
Co do sylwetki mzoe masz racje, ale ja mam na mysli to co kryje sie tez pod nia. No chyba ze znasz mase osob z takim wygladem, wytrzymałoscia, szybkoscia, dynamika i siła nie tylko w nogach. A to jzu nie jest szybka robota, dla wiekszosci nieosiagalna.
Haha no wez daj spokoój, wystarczy przeczytac temat działu , same tematy o siłowni szok. Wiadomo ze lepiej sie kisic we własnym sosie i opowiadac sobie jakims sie jest wspaniałym a tamten chudy to głupiiiii taa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
marmur
a nie pomyslałes skad sie biora stereotypy? bo 90 % jak nie wiecej o bieganiu i kondycji zna z opowiesci


Dlatego właśnie stereotypy są takie głupie i krzywdzą te pozostałe rzekome 10%
Kogoś kto myśli stereotypowo nie można nazwac inteligentną osobą...

marmur
opowiadac sobie jakims sie jest wspaniałym a tamten chudy to głupiiiii taa :)


Zauważ, że ja nie powiedziałem, że osoby chude 'są głupie' ale ty w poprzednim poście uraziłeś wiele osób ćwiczących na siłowni, więc nie dziw się, że jestem taki poirytowany. Już tracę cierpliwość wobec osób mówiących za plecami: "ten to na pewno bierze sterydy"; "bezmózgi koks"; lub tak jak ty "i co z tego, że ma mięśnie skoro po przebiegnięciu 100 metrów sapie jak świnia"

Równie głupie jest zawierzanie w to, że blondynki są głupsze od brunetek...

Teraz zauważam, że zmaganie się z takimi osobami można nazwać przysłowiową "walką z wiatrakami"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 208 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3787
Znalezc inne forum? Myslalem ze jest to sportowe forum? Nie tylko o kulturystyce ale i o zdrowym odzywianiu, dobrej sylwetce itd ?

SenOd~BkO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.

Zmieniony przez - reizen w dniu 2012-05-06 11:55:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
marmur Mam ci przypomnieć walkę Burneika znanego kulturysty? Wytrzymał ponad 6 minut w ringu biegając za idiotą, i do tego był aktywny,wiec nie p******.

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Skoro tak porównujecie kulturystykę do piłki nożnej, to podam moje zdanie na ten temat, uważam, że kulturystyka to sport który wymaga dużo więcej poświęceń i według mnie kulturyści mają średnio wyższy poziom inteligencji niż piłkarze, znam wielu piłkarzy, szczerze, niektórzy pokończyli gimnazja z trudem i grają, a kulturyści, ci którzy gdzieś dochodzą, to są ludzie, którzy przede wszystkim biologie i chemię mają w małym palcu, a piłkarze który na meczach są super wysportowani, a po meczu wysłowić się nie umieją, widziałem wiele wywiadów, ale(wywiad z Krzynówkiem) rządzi, na pierwszych stronach gazet po fotoshopie super wygląd, a po meczu piją wódkę, a kulturyści najwyżej zjedzą fast fooda, tutaj aluzja do piłkarzy z polskiej reprezentacji, których wyrzucili za picie po meczu, czy gdzieś tam na wyjeździe, a wiadomo ile na codzień piją??? Ilu już z reprezentacji za to wyrzucono, mi się zdaje że już było z 4.

A co do tego ronaldo, to u niego widzę, tylko dobry brzuch, ponieważ trzyma niski bf, a reszta to lipa.

A kolego mówisz, że kulturysta wejdzie na czwarte piętro i ma zadyszkę, nie wszyscy, ale to nie za to mają pieniądze, to tak jak byś kazał Ronaldowi robić wyciskanie na płąskiej hantlami 70kg, on sztangą 70 kg ledwo co by robił, albo niech pokaże swoje 50cm w łapie, nie porównuj pod takim względem dwóch sportów, ponieważ to są dwa odmienne sporty i w obu sportach są inne priorytety. Równie dobrze mógłbyś porównać Ronaldo do fightera MMA, i śmiać się że nie potrafi założyć dźwigni na staw skokowy, albo coś innego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Melina u Zielina

Następny temat

Kiedy zacząć suplementacje ?

WHEY premium