SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chwyty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 568
Witam
Czy można gdzieś w internecie znaleść jakieś chwyty z karate itp.?

pozdrawiam

eti

eti

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 715
hehe dość silny;d spoko;d jak chcesz coś ciwczyć to www.youtube.com poszukaj poradników wykonywania technik może coś zakumasz, ale ciężko będzie poprawnie ci je wykonać bez trenera ( przed lustrem trenuj ), zainwestuj z kolegą jakimś w rękawice bokserskie i sparuj sie z kolegami, w ten sposób przełamiesz jakoś barierę psychiczna na otrzymywanie ciosów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1216 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9521
W internecie raczej nie wiele znajdziesz? Koniecznie chodzi ci o chwyty karate?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.karate.alpha.pl/
tu znajdziesz jakies techniki ale lepiej odwiedz
http://www.sherdog.com/videos/highlights.htm
Ocen sam jak sie maja techniki prezetowane na stronie A do tego co zobaczysz na stronie B.Jezeli to co zobaczysz na stronie B Ci sie bardziej spodoba niz to co na stronie A to napisz z jakiego miasta jestes to damy Ci namiary gdzie zaczac trening.I nie jest to tylko dla pakerow.

Marek
"Be like water"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Karate Tradycyjne (zapewne o te ci chodzi) nie maja chytow.Od biedy uraczysz chytow za glowe lub przytryzman reki ale to nie sa typowe chyty.Te rodzaje Karate takie jak Kyokushin i Shotokan nie maja chwytow ani rzutow.
Ale od pewnego czasu pojawalja sie w Polsce takie style jak Karate Shidokan i Karate Ashihara ktore z czystym sumieniem moge ci polecic. Copradwa w niczym nie przypominaja tych tradycyjnych odmian ale co poniektorzy twierdza ze to nawet dobrze. Sa tam udzerzenia,kopniecia,chytyty,parter,rzuty.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 569 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5537
hmmm ostatnio napisałem do [email protected] napisałem tam ze chciałbym zacząć ćwiczyć shidokan a oni odpisali mi żebym sie odezwał dopiero w połowie września no więc czekam !!! piszcie na ten adres śmiało jak chcecie informacji na temat sekcji shidokanu !!

"sztuką jest żyć a prawdziwym arcydziełem zyc i nie zejść na psy "

_SFD JUJITSU TEAM_
"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Chyty sa dobre ale nie przez net.

"Wy sie tylko bawicie, mi chodzi o zycie"
Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
Siema:) Znacie moze jakies sronki z których dałoby sie trenowac karate najlepiej to do walki z ulicznymi fighterami bo w szkole co chwile ktos ma do mnie jakies wonty i przynjamniej raz w tygodniu ktos sobie umysli lac sie ze mna czasem wygrywam a czasem zbieram i chciałbym otrenowac ale w moim miasteczku jest tylko jedno kółko karate które kosztuje 30zł za godzine a mnie niebardzo stac i chcialbym w domu cos potrenowac. Pragne zaznaczyc ze jezeli chodzi o sztuki walki to jestem zielony choc treningi mam czesto i to nieraz z wieloma przeciwnikami. Jedyny moj atuat to to ze dosc silny jestem bo od pół roku wyciskam po 200 papek dziennie na 4 tury po 50 papek. To jak podrzuci ktos jakas stronke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
nie nauczysz się walki z neta,zacznij chodzić na treningi bez trenera będzie to bezcelowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
tylko ze ja na taki zadupiu mieszkam ze tu nie ma treningów bez trenera tak jak mowilem sa tylko takie po 30zł za godzine i jedyne co mi pozostaje to net
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
ktoś wiec co to są "papki" i jak się je wyciska?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
tak :P papki to sa pĄpki czyli pompki :D z pisowni swietny nie jestm :P

Zmieniony przez - Rex_Devil w dniu 2008-03-13 15:51:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapasy

Następny temat

Co to za pozycja?

WHEY premium