SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce schudnąć. Pomóżcie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 187
Jak wyglada mój problem? Jestem chudy na rękach i nogach oraz na twarzy, ale tłów nie wiem czemu mam gruby. Mam taką dość niezłą "oponę", klata tez zbytnio fajnie nie wyglada. Bika mam małego co również bym z checią powiększył.

Teraz mam pytanie. Bede chodził na siłkę, grał w piłkę nożną, jeśdził na rowerze. To narazie all. Co mozecie jeszcze polecić? Moze basen?

Ważne, aby nie schudnąć na rękach i nogach tylko właśnie na brzuchu. Nie wiem, w dzieciństwie podobno miałem jakieś leki podawane, co wpłyneły później na mój metabolizm i dlatego jestem tak 9 roku zycia gruby. Raz mniej, raz wiecej. Teraz mam 20 lat i rece i nogi sie wyciagneły, ale brzuch i klata zostały tłuste ;f Chce sie tego pozbyć.

Jakie suple polecacie? Brałem Thermala ostatnio wiec odpada. Troche zrzuciłem (2-3kg), ale wiem, ze zle go przyjmowalem i ogolnie wiecej szkod niz pozytku.

Proszę, polećcie mi jakies suple, lub kilka, ktore przyjmowac naraz i ktore mialybydosc silny efekt wlasnie na ten tluszcz. Do tego zeby dawalo jakiegos powera na silowni, zmienjszało troche apetyt.

Ogólnie prosiłbym o przygotowanie jakiegos takiego pełnego zestawy, tak jak Wy byscie przyjmowali o ile byscie byli w mojej sytuacji. Prosiłbym o pełne nazwy gdyż w temacie nie siedzie i nie "grypsuje" skrótami tak jak coponiektórzy ;) Do tego prosiłbym moze o jakis zestaw ćwiczeń i zajęć, ktore pomogłyby mi pozbyc sie tego syfu raz na zawsze. Moze tez ktoś poradzi co powinienem jeść, na jakich daniach sie skupic, czy raczej na miesie, czy czyms innym itp.

Z góry bardzo dziekuje. Bede wdzieczny za odpowiedz. Moge sie jakoś odwdzieczyc jesli ktos bedzie czegos potrzebował.

Dzieki i pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 410 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4791
Omega 3- dostaniesz w każdej aptece.
Dieta podstawa- ogranicz słodycze i złe tłuszcze jeśli spożywasz a pewnie spożywasz, czyli zamiast chisów-marchewkę ,
Na siłce duża ilość powtórzeń w seriach.

Musicie od siebie wymagać ,nawet gdyby inni od was nie wymagali.
http://www.sfd.pl/temat254819/
Najgorsze smaki supli
http://www.sfd.pl/temat258906/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Po pierwsze to zajzyj do dzialu Odzywianie i tam pomoga ulozyc Ci diete. Z supli mysle , ze mozesz kupic sobie np. Termo Speed OLimpa. Na pewno apetyt bedziesz mial po tym troche mniejszy. Co do treningu to mozesz robic trening silowy i po nim aeroby.

Nie da sie chudnac tylko "w jednym miejscu".

Zmieniony przez - arek16 w dniu 2006-04-16 07:45:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
basen, bieganie,rower......
z supli to możesz wziąć jakiegoś spalacza np: thermo fat burner albo thermo speed

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Witam!

Zerknij na tego posta - znajdziesz tam kilka linkow ktore kiedys wyszukalem na forum odnosnie m.in. odchudzania
https://www.sfd.pl/temat206693/


Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 0

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Co jest kurde?
Prowokacja?!


Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
jak sam nie zaczeniesz szukac kombinowac to samo do ciebie nie przyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 187
Dzieki za wszelkie odpowiedzi ;)
Przeczytanych artów mam zero, bo poprostu czytałem niezarejestrowany. Chciałem coś samemu znaleźć co i jak ale tego jest tu tyle ze dostałem bólu głowy. Kazdy polecał coś innego, nieraz pisane w jezyku "dla wtajemniczonych" ze nic nie czaiłem ;P Wiec postanowiłem napisać i sie zapytać tak, zeby mi ktoś łopatologicznie wytłumaczył. Zarejestrowalem sie i napisałem. Dlatego mam 1-0 na liczniku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
no j/w
bez diety ani rusz
trening silowy +aeroby(rowerek, bieganie, pilka,plywanie) powinny pomoc
mozesz dokupic ts extreme albo inny spalacz
i wszelkie uzupelnienie diety--bialko oraz preparaty pro zdrowotne-wit.,min. omega-3

z suplementow kreatyne jak troche pocwiczysz

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
Kurde nie wiem czy zauwazyliscie, ze on pisze ze bedzie cwiczyl na silowni i robil cwiczenia aerobowe, a wy mu od razu polecacie spalacze, narazie to proponuje dobra diete oraz duzo aerobow, tluszcz spala sie na calym ciele, ale jesli najwiecej masz go na brzuchu to najwiecej go spalisz, a kto polecil Ci thermala na sam poczatek??

zyj i pozwol zyc innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 187
no polecili mi na takim forum jak e-figura.pl

omega 3 co to jest? Gdzie to kupie?
ts extreme to dobry spalacz. Jaka jest pełna nazwa? Odrazu bym nie brał, tak moze po miesiacu ćwiczeń.
Do picia na codzień co polecacie? czystą wode mineralną np. Żywca niegazowanego, czy z czymś tą wodę mieszać?
Ponownie dziekuje za odpowiedzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa w whey protein ON

Następny temat

Jak dawkowac białko w celu redukcji??

WHEY premium