SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcę przytyć

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41
Witam mam 16 lat jestem mężczyzną i waze 50 kg chcialbym przytyc , lecz niewiem co robic . Nie ćwicze na silowni , chyba ze gra w kosza tez sie liczy. Dodam tez ze nie moge zmienic mojego odzywiania jesli chodzi o obiady , jem co mamuska ugotuje :D Prosilbym o jakies diety lub ewentualnie odzywki ( np bialko). :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Najwyższy czas się usamodzielnić i odejść od cyca!

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41
Tu nie o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
zawsze możesz sobie sam cos ugotować, uwierz ze to nie nic trudnego.. jak chcesz diete, to poczytaj dział odzywianie i tematy podwieszone, a na pewno uda Ci sie samemu pod siebie ulozyc.. a potem daj tutaj to ocenimy;)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
przeciez mama jesli gotuje- to obiad. reszte posilkow mozesz sobie sam przygotowywać i zadbac o dobry rozklad produktów

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41
No tak , moge sam zrobic kolacje czy sniadanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 423
Z takim podejściem nie przytyjesz, musisz sobie odpowiedzieć szczerze na to pytanie czy chcesz przytyć czy nie, jak tak to to wymaga poświęceń i dużej odpowiedzialności, nie mówię już o pieniążkach. Masz dopiero 16 lat, nie musisz układać dokładnie zbilansowanej diety, wystarczy że będziesz przestrzegał 10 wskazówek żywieniowych, a będzie ok.
Zawsze możesz poprosić mame, żeby Ci czasami ugotowała coś co ty chcesz a nie koniecznie ona, albo pomóż jej w kuchni , przy okazji sam nauczysz się to robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Przytyjesz 10 kg i co dalej? Dojdzie parę centymetrów w pasie. Tego oczekujesz? Tłuszcz łatwo złapać, zdecydowanie trudniej go zgubić. Jeżeli już chcesz tyć, to niech to będzie połączone z ćwiczeniami. Jeżeli nie masz dostępu do siłowni i sprzętu, to w dziale przeznaczonym dla domatorów są bardzo fajne plany treningowe przeznaczone dla początkujących w Twoim wieku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41
Ashardon wlasnie o to mi chodzi , chce przytyc tak do 60 kg i na tylu sie trzymac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41
Skoro tluszcz latwo zlapac to ja oczekuje na sposoby jego "lapania"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9792
żeby przytyć musisz jeść więcej niż potrzebujesz - to jest sposób na łapanie wagi, nadmiar się odkłada. W co ta masa pójdzie zależy od jakości produktów, nadwyżki i tego czy wgle będziesz ćwiczył na siłowni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, dobór treningu? ocena

Następny temat

przed treningiem B+T, czy B+W?

WHEY premium