SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cena mleka w proszku!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1589
Elo. Wie ktos z Was jaka jest cena mleka w proszku? Nigdzie tego cholera nie moge znalesc ;d Chodzi mi o takie mleko nie dla bobaskow tylko no te normalne ;d

P.S jak wiecie to podajcie jaka cena i jak to wygldaa gramowo ;d
1

Elo elo xD !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
no widzisz...


Zawsze przeanalizuj na spokojnie...


I słuchaj kolegów z forum co mają przeczytane powyżej 40 000 artów


A tak serio to inwestuj w mięso...

Ups...góra-forte

OK powiedzmy że 35 000

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2008-04-07 22:02:01

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
idz do sklepu!

po co ci takie mleko?
ono ma od hvia laktozy!

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1589
Ma od chvja laktozy ale ile ma bialka? Wlasnie w sklepie nie zabardzo widzialem ;d

Elo elo xD !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1589
To wlasciwie zostala tylko cena :D

Elo elo xD !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Szukac nie umiesz? Ale prosze http://www.nokaut.pl/szukaj/proszku-w-mleko.html

Z tego co wiem,takie z miejskiej mleczarni,w bialych czy przezroczystych workach to duzo tansze jest.



Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-04-07 15:25:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2716 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12436
. U mnie w sklepie jest granulowane po 5,60 za 250gr.

<<< SHOTTAS Team >>>
http://www.cwaniak.rembertow.net/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1589
Oj to wychodzi na to ze drogi biznes? :P

Elo elo xD !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Raczej nie polecne nawet z inncyh wzgledow.Pytales o bialko-sa duzo lepsze zrodla.Z nabialu masz przeciez twarog,kefir,jogurt,serek wiejski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
A mi się wydaje, że kolega zwyczajnie nie ma pojęcia co to jest i co powoduje laktoza, bo tak to by nie był taki chętny na to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1589
Mam pojecie... Wiem co powoduje laktoza ale jak sobie tydzien dwa popije tego mleczka to nic sie nie stanie... owszem gdybym bral to pare mc-y to sie zgadzam ok... Po 2 wiem ze sa inne dobre zrodla bialka tylko ile kasy trzeba wydac na te :jogurty, twarogi itp. ... Nikt nie powiedzial ze chce byc prawdziwym kulturysta troche laktozy w moim przypadku az tak nie zaszkodzi ...
1

Elo elo xD !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z otłuszczaniem

Następny temat

Pomocy!!!

WHEY premium