SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serwatka z mleka? ocb??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4188
Mianowicie u mnie w miasteczku 16 tys mieszkancow okoliczni rolnicy rozwoza mleczko jest to bezposrednio od krowy oczywiscie badane, no i moja citka robi z tego ser bialy (pracowala kiedys w mleczarni) a to co z tego zostaje nazywa serwatka - czyli cos jakby mleko ale troche gesciejsze, no i teraz czy to zeczywiscie jest serwatka?? no i czy moze ma to jakies wartosci dwrzywcze czy jakies, czy lepiej tego nie pic? spotkal sie ktos z czyms podobnym ??

Chłopaki tylko bez perwery -> jesli chodzi o mleczko i krówki

hrrrrrr

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
Serwatka jest doskonalym zrodlem bialka,ale tylko ta,ktora wchodzi w sklad suplementow,poniewaz jest ona dobrze rozpuszczalna, zawiera wysoko przyswajalne bialko i malo laktozy.Natomiast serwatka,o ktorej Ty wspominasz zawiera duzo laktozy, i malo bialka,jest slabo rozpuszczalna i wszystko na odwrot,raczej niepolecana.No i podobno strasznie zatyka,co moze grozic ...

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4188
Nom dzieki chlopaki bo juz myslalem ze wynalazlem nowego supla <lol> jeszcze raz wielkie dzieki sog

hrrrrrr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4188
ps: Ale za to twarozek jest pycha

hrrrrrr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ja tam ostatnio od laktozy mam jakoś niestrawność czuje jak długo jedzenie mi zalega

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4076
ja tam nei wiem ale mu chyba chodzi nei o "bialko serwatkowe" w prochu tylko taki na wpół przeźroczysty płyn. otóż ten płyn ma malo laktozy, bialak tez ie jets duzo ale za to latwo przyswajalne no i ma 5 g wegli w 100g a bialka to chyba ma cos kolo 1 g na 100g albo mniej juz nie wiem poszukaj se tabelach. Sam bym sobie chetnie to pił co sadzicie o tym? brachol pił mówil ze dobze wchiodzlo hehe tzn bral to na sesji wiec nie jestem w stanie stwierdzic czy to od tego ale na pewno nie jest takie złe jak to w proszku ja bym dozucil sobei na twoim miejscu z 1 litr do dziennej diety :) a co wy o tym myslicie? ktos pił toi kiedys ? wsmaku jest hardcore...

Ka ja oka ka asmanej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4076
no jak po co.. gratysowe 50 g wegli.. no iu zawsze coś tego białka wpadnie po siłce wypic liter jak znalazł....

Ka ja oka ka asmanej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta - pomocy

Następny temat

dieta na mase...

WHEY premium