SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cell Pump - dawkowanie ...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
Witam,
ostatnio zakupiłem sobie w promocji 3 puchy 665G Cell Pumpa. Moje pytanie jest takie, mianowicie jak jest najlepiej brać Cell Pumpa? producent pisze, że rano i po treningu, natomiast czytając różne tematy o CP doczytałem się róznych opinii :
"najlepiej brac 9 g rano p przbudzeniu i 9 g bezposrednio po treningu, bo wtedy jest najlepsza wchlanialnosc"
jak również takie, które mówiły, żeby brać CP rano i przed treningiem a także takie zeby brac przed i po treningu. Jaka jest Wasza opinia? kolejne pytanie dotyczy tego czy w dni nietreningowe też brać CP? moja aktualna suplementacja to CP (rano, bezposrednio po treningu) + GainBolic 6000 (1h przed treningiem i 30 min po zażyciu CP po treningu + Ostrowia WPC 80 30gram zmieszana z GainBolic) + Ostrowia 30G na pol godziny przxed zasnieciem . Czy jest to w miarę dobra suplementacja? czy zmienić coś?
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Daj Cp przed treningiem, to będziesz miał lepszą pompę. Gainbolica możesz zapodać po treningu. W dni NT Cp rano i w porze treningu. Białkiem uzupełnia dietę, możesz też je dać po treningu i na noc.


pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
hmmmm ok ;D a czy ma to znaczenie (oprocz pompy) czy dam przed czy po? bo po niby jest lepsza wchlanialnosc...a pompe to mam za*ebistą nawet jak nie wrzucam CP przed treningiem tylko rano okolo 7, a silownie mam ok 17...
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Znaczenia to nie ma. Jedynie właśnie doraźny zastrzyk substancji (co prawda jest ich mało ale są;) ) może zwiększyć komfort treningu, w tym i pompę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
hmmm no ok. Bee bral na godzinke przed treningiem GainBolic i pol godziny pozniej CP, moze tak byc? a czy przed snem WPC z Ostrowii to dobra opcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ja myslę- jesli chodzi ci o najlepsza opcje co do brania cp- to rano, przed i po treningu w dni treningowe a w nietr. rano i wieczorem np.
gb możesz wypijac nawet z cp, nie musi byc tego oddzielenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Ostrowia przed snem może być.

A dlaczego chcesz pić GainBolica przed treningiem? Nie lepiej zjeść dobry przedtreningowy posiłek? Gainbolica dałbym po treningu.


pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
hmmm no ok, dam rano, przed i po treningu ; ) ale te przed i po nie bedzie to przerost formy nad treścią?
najdziwniejsze jest to ze nigdy nie mialem do czynienia z kretą...wzialem od razu CP a efekty jak na 5 dzien suplementacji bdb...pompa trzyma ladnie, po treningu takze (minimalny spadek), ale ogolnie jestem zadowolony ; ) myslalem, zeby brac na pierwszym cyklu te 2 porcje dziennie, a drugi cykl polaczyc juz z jabłczanem z olimpu, a pozniej z trzecią puchą pokombinować też jakos, co Wy na to?
hmm co do przed treningowego posilku...moze i zarzucilbym, ale niestety nie zawsze mam czas, co bardzo mnie boli ;/
pzdr i sogi lecą ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...pewnie, że możesz brac i 2x.
napisałem te 3x niejako z "rozpędu" sam bowiem już niejako z przyzwyczajenia trzymam sie takiego dawkowania[tych pór].
gb natomiast jw. powiedziano może byc po treningu, nie zapomnij tylko, że nie jest to właściwy posilek po nim...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
wiem, wiem, zawsze po treningu (jakies 1.5h) staram sie zjesc pelnowartosciowy posilek ; ) bo wiadomo ze zadne bialko w prochu nie zastąpi dobrego posilku ; ) hmmm a co do ostrowi. Pisze o 3 lyzkach...czy 3 lyzki to aby na pewno 30 gram? (mowie o czubatych, stolowych).
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917
Witam. Odświeżam temat, bo mam krótkie pytanie.

To w końcu lepiej przed czy po treningu porcję CP ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Odpowiednie suplementy

WHEY premium