SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Cardio

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 43 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 967
Moja kondycja jest drastycznie niska w porownaniu do sily.. chcialbym o nia rowniez zadbac, ale nie tracac przy tym ani kilograma masy miesniowej. Kompletnie nie znam sie na treningu aerobowym, silowo trenuje 4x w tygodniu aktualnie jestem na masie.. chcialbym do tego dolozyc bieganie tylko nie wiem jak czesto oraz jak dlugo biegac i kiedy biegac, zeby mialo to minimalny wplyw na utrate masy miesniowej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 9095 Napisanych postów 112487 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1360965
daj na poczatek 2 x w tygodniu w dni wolne od siłowni, masy niestracisz tylko te aeroby musisz uwzględnić w rozpisce diety.

Nie wiem ile masz biegać nie znam Twej wytrzymałosci, moze na pocżatek jakieś szybkie marsze, mozesz zacząć od około 30 minut, moze to być bieg przerywany jak z kondycją słabo

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3587 Napisanych postów 44202 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 334384
2 sesje wystarcza zeby poprawiać kondycję. Jeśli masz odpowiednią podaz kcal to nie ma możliwości by masa spadla.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny