SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening cardio

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1082
siema
mam pytanko - na czym polega trening cardio?
jedna konkret odpowiedz i mozna zamknac temat
z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
http://www.centrumego.pl/pol/index.php?do=cardio

Zmieniony przez - Artoor90 w dniu 2006-08-03 14:24:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Cardio to inaczej wysiłek aerobowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
Słownik - zwaliłeś odemnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Wiem, ale nie było jeszcze twojej wypowiedzi, chciałem edytować, ale mi nie dałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
dobra niech daje soga lepiej tylko musi podzielić na dwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1082
no dzieki za odpowiedzi ale jeszcze jakby ktos mogl to niech napisze na czym polega konkretnie i krotko na czym polega bo ja po przeczytaniu tego artykulu do ktorego mnie pokierowaliscie nie umiem odpowiedziec na to pytanie (czytanie ze zrozumieniem - slabo u mnie z tym ) a jest mi to potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
podałbym adres strony ale ciąg znaków jest zbyt długi wiec skopiuje !!


"Trening nie jest forsowny, najważniejsza jest konsekwencja. Które partie ciała w bikini najbardziej rzucają się w oczy? No cóż, wszystkie. Ale wybrałyśmy najważniejsze: ramiona (kostium je eksponuje), talię (to od niej zależy równowaga między dołem a górą) i pośladki (bikini nie prezentuje się dobrze ani na zbyt pulchnej, ani na zbyt płaskiej pupie). Listę pragnień i mapę newralgicznych punktów przedstawiłyśmy trenerowi Łukaszowi Kuźmickiemu z Sheraton Fitness. Oto jego plan: trening cardio i zestaw prostych ćwiczeń do wykonania w domu.

Trening w domu: trzy razy ćwiczenia do wyboru
Połącz je z treningiem cardio. Proponujemy Ci sześć ćwiczeń – wybierz trzy, po jednym na każdą partię ciała. W ten sposób codziennie możesz komponować sobie inny zestaw. Jego wykonanie zajmie Ci pół godziny. Każde ćwiczenie rób w trzech seriach z krótką przerwą.
W jednej serii zrób 15–20 powtórzeń. Jeśli są to ćwiczenia obustronne (np. angażujące prawą i lewą nogę), wykonaj minimum 10 powtórzeń na każdą stronę. Przydadzą Ci się luźne ciuchy, piłka, step (ew. stopień schodów), ciężarki 0,5 kg–1 kg (mogą to być butelki z wodą"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
to jest dla bab trening dopiero zobaczyłem a ty nie wiem kim jestes ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
w sumie to ogólne pojęcie. są różne sprzęty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Pytanko

Wiecej